Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a címe annak a műsornak...

Mi a címe annak a műsornak amit körülbelül 2 éve adtak a Dicovery Chanel-en és amiben mindig 5 dolgot hasonlítottak össze? (pl az egyik epizódban az 5 legjobb vonatot, egy másikban az 5 legjobb repülőt, hajót, ipari létesítményeket)

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy, nagyobb, legnagyobb?
2013. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nem az nem az. Ez egy olyan műsor amiben összehasonlítanak mai dolgokat. Nem azt hogy hogyan fejlesztették ki. Pl az egyik rész témája az volt hogy melyik a világ legjobb hajója (1. A világ legnagyobb tankere valami Eurovalmi 2. Nimic anyahajó 3. a világ legnagyobb konténerhajója nem tom mi a neve 4. azt hiszem a quuen mary 2 baromi nagy luxus utasszállítója 5. azt meg valmi munkahajó kontró vagy daru hajó vagy ilyesmi. Na most ezt az 5 hajót különféle szempontok alapján pontozzák és az aktuális epizód végén eredményt hirdetnek. és ez egy sorozat volt egy olyan rész amiben vonatokat egy másikban ipari létesítményeket,gyárakat egy másikban pedig repülőket mérnek össze. én ezt a 4 rész láttam de egyiket se elejétől végéig csak épp mindig odakapcsoltam és gondoltam meg kéne nézni az összes rész ahány csak van rendesen mert BAROMI JÓ!!!
2013. okt. 16. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!