Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kérhetnék fordítást?

Kérhetnék fordítást?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 31. 02:21
 1/2 anonim válasza:
80%

hello, Cal vagyok :) A legszebb emlékem, amikor az egyik amerikai show-n végignéztem a tömegen, és rájöttem mennyi embernek játszottunk, és milyen szerencsések vagyunk. Az érzelgős izén kívül pedig sokszor levetkőztem, és azt nagyon élveztem…


Hello, a nevem Michael. Nehéz megmondani melyik a legjobb emlékem, ezést mondok néhányat. Busszal keresztülutazni Amerikán lenyűgöző volt-a kedvenc bandáimról néztem videókat a turnébuszokon, és nagyon szuper volt. Egy másik, amikor visszajöttünk Ausztráliába végiglátogatni a városokat ahol már voltunk, de most arénákban játszva-eszelős volt. Az első londoni O2 show is felejthetetlen volt- ANNYIRA idegesek voltunk. Visszatekintve nagyon sokat fejlődtünk élő (élőben játszó) bandaként. De klassz volt, és egy beteg élmény ( egyből a mély vízbe dobva lol)


Annyival tartozunk a régi és új rajongóknak, az embereknek, akik segítettek megtenni olyan dolgokat, amik lehetetlennek tűntek pár sidney-i hülye számára. Szintén köszönetet kell mondanunk az 1D-nek. Nagyon sokat segítette hogy fejlődjünk mint banda, azzal, hogy lehetőséget adtak hogy hatalmas bulit csapjunk rajongóik előtt. Most, hogy a turné véget ért számunkra, alig várjuk, hogy újra meglátogathassunk titeket. Úton van egy új album is, de nagyon fontos hogy tökéletes legyen, úgyhogy türelem. Nagyon izgatottak vagyunk, mit hoz a jövő. Ash x


Hi, Luke vagyok. A legemlékezetesebb pillanata az elmúlt évnek az volt, amikor visszatértünk Sidneybe, és a szülővárosunkban játszhattunk a családunknak és a barátainknak. 2013 általában emlékezetes volt, de a világkörüli turné után visszatérni oda ahol mindez elkezdődött őrületes. Nagyon remélem hogy jövőre, 2014-ben tovább zenélhetünk,és mindenkinek játszhatunk világszerte. Nagyon hálásak vagyunk a támogatásotokért, tényleg ez jelenti számunkra a világot :D

2013. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :))
2013. nov. 14. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!