Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyenek lettek Pásztón az...

Beatrice Prepelita kérdése:

Milyenek lettek Pásztón az eredmények a központi írásbeliknek (2014 )?

Figyelt kérdés
mert hát én is írtam és szerintem nem lett túl fényes.. a matekom 26p a magyarom 29p lett a 50p-ból.. milyen lett az országos átlag, és szerintetek fel fognak venni ?? előre is köszönöm

2014. febr. 2. 16:58
 1/2 A kérdező kommentje:
A Mikszáth Kálmán Líceumba jeletkeztem :)
2014. febr. 2. 17:39
 2/2 anonim válasza:

Így egyetemista fejjel nem az számít, hogy hova jártál iskolába, hogy mennyit tanultál, hogy mennyit tudsz, hanem, hogy hány pontod lesz a felsőoktatási jelentkezésnél.

Az egyetemen nem számít az, hogy tudsz deriválni, vagy nem; ott az számít, hogy tanulni tudsz-e. Aki nem tud, az lehet kiváló bármiből, meg fog bukni.

A francia nyelv miatt ne aggódj, az is csak egy eszköz a sok közül.

Én egy neves gimnáziumot hagytam ott 10. végén: ezután abba az iskolába jártam, amit a környéken gyűjtőnek hívnak: 100%os lett minden szóbeli eredményem érettségin.

Megérte elmenni, utána senkit sem érdekel, hogy hol végeztél, csak az, hogy hány pontot viszel tovább, ha Bátonyterenyén érettségiznél a Fáyban és lesz 382pontod, akkor ugyanannyinak számit, mintha a Mikszáthban lenne 382-d. Csak az egyikben ugyanazt a pontot nehezebb elérni, mert a tanárok nem azt akarják hallani, hogy mit tudsz, hanem azt, hogy mit nem...

Borzasztó hely a középiskola, távolságtartó szinte minden tanár, feszülnek a diákok előtt, és úgy állítják be magukat, mintha ők erkölcsösek lennének ,és sosem hibáznának.

2014. márc. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!