Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Debreceni Református Kollégi...

A Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma mennyire veszi komolyan a szóbelizést?

Figyelt kérdés

Most olyanokhoz fordulnék akik már szóbeliztek ott. Szóval mennyire veszik komolyan a szóbelizést?

Keményen kérdeznek és el is várják hogy pontosan tudjak válaszolni vagy csak az hogy 'általánosan felkészült legyek-e'?

(Egyébként humánra akarok menni, ha valakinek ez változtat valamin)



2014. febr. 24. 19:59
 1/8 anonim válasza:
Szia! Én is a refibe készülök és holnap megyek szóbelizni. Te már voltál? Ha igen akkor milyen volt?
2014. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia. Tegnap voltam, és nagyon kedvesek voltak, nekem annyi volt hogy elmeséltem hogy most milyen könyvet olvasok vagyis annak a történéseit, és húztam egy cetlit, és a Tíz parancsolatot kellett elmondanom. Nekem ennyi volt. Barátnőmnél a 48/49-es forradalom..és a gyülekezetről kellett meséljen, úgy hogy mindkettőnknek jól ment. Sok sikert! :)
2014. febr. 27. 06:56
 3/8 anonim válasza:
Köszi szépen! :D
2014. febr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nagyjából semmit nem várnak el, alig jelentkezik oda valaki.

Egyébként miért vonz egy ilyen gyenge iskola??

2014. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nahát ha ennyire tudod hogy nem várnak el semmit akkor gondolom te is oda jártál..;)
2014. márc. 1. 12:43
 6/8 anonim válasza:
Sajnos igen. Életem legrosszabb döntése volt.
2014. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Semennyire, mikor én mentem nagy felkészülés után a választott tárgyaimból sem akartak meghallgatni. Humánra és reál-bioszra jelentkeztem, bioszból még megkérdeztek, de amúgy szinte semmi, mert utolsó nap voltam és brutálisan elvoltak maradva a felvételiztetéssel. Utóbb kiderült, mint minden mással úgy általában.. Az egyik bentülő tanár ott leégett előttem, irdatlan butaságot mondott mikor alapműveltségből kérdezett és a saját tantárgyából került szóba valami. Mindenkit felvesznek, lelkészi ajánlólevél 'oszt jónapot, ha sose látott a lelkész szinte akkor is ír egyet sokszor, tehát még az se hogy előtte sokat kell templomba járni. Mondjuk egyszer egy ismerősöm 10.be akart jelentkezni és elküldték kiváló eredményekkel, mert nem konfirmált, nagyon kemények is tudnak lenni a felvételiben tehát, csak nem a tanulmányi oldalon. Mondjuk ez az ismerősöm nagyon jól járt vele még ha akkor nem is tudta.:) Arra kérek mindenkit hogy a gyakorin, a hvg középiskolai rangsorán, debrecenieken és a refiből komoly szakra ment és ott keservesen megküzdő embereken keresztül tájékozódva vonja le a helyes konklúziót. Tehát ne akarjon oda felvételizni, de ha már igen akkor a kolit, vagyis a leány és fiú internátust(külön intézmény!) kerülje messziről, ez a kettő együtt egy lélekromboló combo, higgye el mindenki!
2015. szept. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen felkészületlenek a tanárok még a saját szakjaikból is. Egyáltalán nem kell komolyan venni, minden az írásbeliden múlik, ha fiú vagy. (Ha lány vagy, akkor más a helyzet)

Csak a vallásos kérdéseket meg a Debrecen története részt nézd át, a többi bűn egyszerű lesz. Ez csak a beetetés része az egésznek...

2015. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!