Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Magyar érettségi: Ha történt...

Bianka02 kérdése:

Magyar érettségi: Ha történt egy nagy baki az időbeli elhelyezéssel, akkor mennyi pontot vonhatnak le? Vagy akkor már az egésznek annyi?

Figyelt kérdés
Mert úgy érzem,a fő szempont,ami alapján elemezni kellett novellát az sikerült,de sajnos elég feltűnő a történelmi elhelyezéssel kapcsolatos tévedés. A novella elemzésnél a kiadás éve összezavart. Bródy-t a 20. század második feléhez kötöttem, és azt írtam, hogy az '56-os forradalom és megszállás volt hatással rá ezért hasonlítja novellájában saját korát az 1848-as forradalomhoz és osztrák elnyomáshoz...

2014. máj. 5. 18:05
 1/4 anonim válasza:
0%
Oh, ugyan! Ez legyen a legnagyobb probléma, jövőre majd jobban sikerül. :)
2014. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, nagyon vicces vagy -.- bizonyára te kétszer próbáltad, de nekem többet számít majd az emelt töri, és a matek... nos ha sokat is vonnak le,így jártam, a gazdasági egyetemen nem az irodalom a lényeg.
2014. máj. 5. 19:22
 3/4 anonim válasza:
0%
Jól van már ne rinyálj, felvesznek az egyetemre, diplomád is lesz aztán mész szépen közmunkára.
2014. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nyugi, szerintem csak levonnak érte pontot :)

törinél jobban számítana, a magyarban fontosabb az elemzés

2014. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!