Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Gondolkodik más is ilyenen?

Gondolkodik más is ilyenen?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit mondjak..Ugy sem figyel rám senki.Rengeteg időt elpazaroltam.Tudom ugy beszélek,mintha vége lenne az életemnek.Több időt töltöttem gondolkodással,törtem a fejem,hátha rájövök akár csak egy apró részletére is,de semmi.A világot szerettem volna megérteni.Ehelyett elmehettem volna kiélni magam.De nem..Minél jobban akartam,anál távolabbra kerültem az igazságtól.Nincs is igazság.Csak érzelmek vannak.Jó és rossz.Talán igaza van Istennek,nem kellett volna megtudnunk,hogy mi ez a kettő.És akkor talán nem lenne ennyi kérdés,és az a sok felesleges válasz.Amit egymásban akarunk megtalálni.Meg itt ott,csak ugy összeszedni,mint a falevelest az udaron.Végülis az is egy fából indul ki.

/16/L/


2009. dec. 30. 21:53
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Az emberek i.dióta felfogását próbálom megérteni,meg az egész világot..Tudom hogy felesleges ezen gondolkozni,mert sosem jövök rá,csak pazarolom az időmet,amit szórakozással is eltölthetnék..De nem megy..Ilyeneken agyalok!Miért van ez?
2009. dec. 30. 21:55
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Abban a korban mindenki sokat filozofál. ; ) :D
2009. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
jó..ez rendben van.csak összefolyik minden a fejemben,összevagyok zavarodva..vannak dolgok amik nagyon bántanak,meg túl sok az igazságtalanság,nem tudom mit kéne tenni amit nem bánok meg később.Nem akarok csalódni többet..pedig tudom hogy fogok..csak egyvalakiben nem akarok többet csalódni..:-(
2009. dec. 30. 22:17
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
Én meg azon filozofálok mostanában, hogy húú de jó minden nap elteltével egyre közelebb jön a halálom és nem tudok semmit se tenni hogy legyek örökéletű és az is akit én szeretek mert egyszer mindenki meghal körülöttem vagy én mások körül.És mi lesz utána, pi.csába is
2009. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Ismerős helyzet. Ha nagyon zavar, hogy folyton ilyenekn járatod az agyat, nekem a meditáció (nem agykontroll!!!) segített. Esetleg keress egy olyan hobbit, ami kézügyességet igényel, vagy mozgást.
2009. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
Nemtom nekem mondtad e, ha igen akkor szólok focizok és kondizok is
2009. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
xd nem vagyok emo,meg életutáló ha erre céloztok,vagy gondoltok.csak gondolkodtam egyet : )
2009. dec. 30. 22:28
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

ne aggódj,pár év mulva összeáll a kép!

addig is vigyázz magadra,és ne higgy el mindent,ami a bibliában van istenről,inkább érezd őt legbelül!

Segíteni is fog,ha kéred!akár magadban is,azt is meghalja! :)

ne is legyél emós!

legyél inkább metálos,punk,vagy rocker!!azok legalább tudják élvezni az életet mindenféle trendhatások nélkül! :)

23/L

2009. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én is sokat gondoldodok ilyenen, még most is 18 évesen. Valahogy félre kell majd tenned ezt, legalább egy időre, és csak simán élvezni az életet. Sok gondolkodás után én is nagyjából erre jutottam, de még így is túl sokat merengek mindenféle dolgon. Nem egyszerű, de örülj hogy nem vagy olyan sötét mint az átlagember:)

18F

2009. dec. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Na a felvidítást meg jótanácsokat megkaptad, most pedig:

Te tiszta hülye vagy. Beszélsz itt mindenféle idiótaságokat mert elhagyott a barátod. Vagy miféle igazságtalanság meg jó meg rosszról meg problémákról fröcsögsz? Így ne csodálkozz ha senki se figyel rád, én is hamar elküldenélek melegebb éghajlatokra ha a semmin így bedepizel(a melegebb éghajlat most tibeti kolostort jelent:P). Merthogy ide csak a semmit írtad. Onnan gondolom hogy barátod hagyott el hogy írod egy valakiben nem akarsz csak csalódni. Hát vaze, üres járaton forog az agyad, indíts valami programot.

2009. dec. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!