Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vannak bizonyítékok a mellett,...

Vannak bizonyítékok a mellett, hogy már évezredekkel ezelőtt is meglátogatták a földet idegen űrhajósok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nincs.
2008. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
az előző válaszadónak mondanám hogy ne mond ezt ilyen biztosra. lehet hogy hlyén hangzik de nem tudhatjuk hogy a kormány mit titkol el előlünk. lehet hogy van lehet hogy nincs. az is lehet hogy soha nem derül ki. :)
2008. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

ez az!

összeesküvéselmélet rulez!

:)

2008. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
vannak képek az ősi falfestményeken hasonló földön kívűlieknek ábrázolt alakok
2008. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Nemere István A piramosik titkai és Az ókori Egyiptom titkai című könyvében több olyan érvet is felhoz, ami szerinte azt bizonyítja, hogy a földönkívüliek már jártak a Földön korábban, és segítettek az embereknek. Elég régen olvastam már ezeket a könyveket, szóval csak halvány emlékképek rémlenek nekem. Nem drágák (370 Ft darabja), szóval ha nagyon érdekel a téma, elolvashatod őket.
2008. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Erich von Danikent senki sem olvas?
2008. aug. 9. 09:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
láttam egy filmet, amiben több dolgot is mutattak, amit a mai tudásunk szerint az akkori emberek nem tudhattak maguktól létrehozni. de ez semmit nem bizonyít...
2008. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jelenleg a tudományos közvélemény által elfogadott bizonyíték erre, de ez nem jelenti azt, hogy ne történhetett volna meg. Az igazság az, hogyha valakik rendelkeznek a technológiával, hogy idejöjjenek, valószínűleg igényeik szerint titokban is tudják tartani.


Az összeesküvéselméletekben nem hiszek...

2008. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A Bibliában és néhány apokrifben is vannak rá utalások, hogy az "óriások" (nefilimek) égi lények leszármazottai, és sokkal intelligensebbek, mint az emberek, valamint sokkal gonoszabbak is. A Biblia szerint Isten azért pusztította el a Földet az özönvízzel (Noé és családja kivételével), mert ezek a lények ember nőkkel közösültek és az ebből született óriások rendkívül gonoszak voltak és azzá tették az embereket is.
2008. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
97%
Vannak, igen, én olvastam az Ufómagazinban is,és a Színes UFO-ban. És természetesen Erich von Daniken könyveket is ismerek. Vhs videókazettán is láttam Danikent.
2009. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!