Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni az ingáról?...

Mit lehet tudni az ingáról? Tényleg lehet hinni neki? Hol lehet beszerezni, és mennyiért?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg lehet neki hinni: kis kitérés esetén ugyanannyi idő alatt leng ki, függetlenül a kitérés nagyságától.

...vagy miben akarsz hinni neki?

2008. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Az előző válaszhoz én is hozzáfűznék, hogy beszerezni változó áron lehet, általában órával együtt adják.
2008. aug. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
És a kilengés síkja állandó, a Föld forgásától független.
2008. aug. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

(azért arra kiváncsi lennék, hogy az eddig megszólaltak tényleg nem értették a kérdést, vagy csak szórakoznak...)


az inga csak egy kijelző. annyira működik amennyire a használója. jellemzően ezoterikus boltokban árulnak.

2008. aug. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem inkább varázsvesszővel próbálkozol? Az ingyen van.
2008. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én a saját gyűrűmet használom. Fűzök bele cérnát és a két végét megfogom a hüvelyk és a mutatóújammal.Nekem bevállt. Az a lényeg, hogy a tiéd legyen, amiből ingát készítesz.Ja, és nézz meg néhány ezoterikus oldalt a használatáról.
2008. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, befejezve a vicceket - az inga (amire te gondolsz), azokat a rezdüléseket mutatja ki, amelyeket TE keltesz. Tudat alatt, vagy szándékosan.

Ha szereted a misztikumot, akkor készíts, vagy szerezz egyet. Biztos élvezni fogod... hinni neki? Hinni mindennek lehet - csak nem mindennek érdemes.

2008. aug. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!