Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen kevés II....

Miért van ilyen kevés II. világháborúval kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Lehet csak engem érdekel a téma, és nem is itt informálódok, de feltűnt, hogy nagyon kevés II. világháborúval kapcsolatos kérdés van fent.
2010. febr. 7. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
hát írj ki egyet
2010. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy nem érdekli az embereket, vagy már mindent tudnak és amit mégsem, arról vannak más forrásaik.


L

2010. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
most eggyel több lett:)
2010. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaja, egyel több, hála az égnek. :)

Ha van kedved beszélgetni a témáról, írj egy e-mailt, én pl. fanatikusan imádom a II. VH témáját. :P

2010. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Mert a német haditechnika csodálatosságáról aki tud az tud, aki nem tud azt valószínűleg nem is érdekli, igen jól dokumentált a dolog. Szövetségesek szintén. A zsidókról beszélni meg kényes téma, és valószínűleg inkább a politikába való, mert képtelenség tárgyilagossá tenni...
2010. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A politikai része (már amennyire egy világméretű háború esetében lehet) engem hidegen hagy. Soha nem álltam egyik szélsőséges oldalon sem. Se nem zsidózok, se nem nácizok. Sokan mégis furán néznek rám, hogy II. világháborús német dolgokat (kitüntetések, felszerelési tárgyak) gyűjtök, és rám mondják, hogy náci ideológiákat vallok... Közöm nincs hozzá. Egyszerűen csak érdekel a téma.
2010. febr. 8. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
mert senkit sem érdekli
2010. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy senkit sem érdekel? Nem, ez nem így van, max. téged nem érdekel, tisztelt előttem lévő hozzászólást író... -_-

Kedves kérdező, azt tudom mondani, hogy az emberek, akik keveset tudnak a 2.VH-ról, azoknak a nagy náci-zsidó ellentét maradt meg. Ha pedig valakit érdekel ez a téma, mint engem is, azonnal a nácizmushoz kapcsolják őt.

2010. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!