Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tisztelt uraim. Nekem különböz...

Kuczmann Vince kérdése:

Tisztelt uraim. Nekem különböző, több jellegü találmányom van. Mennyiböl lehetne elkészíteni egy örökmozgót amiböl áramot is nyerhetünk?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 04:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Semennyiből.


Hiába moderáltatod a válaszokat, örökmozgó nem valósítható meg, ergo ára sincs.


Egy nő, akitől nem vársz választ.

2015. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vree ***** válasza:
Honnan tudjuk mi, hogy mennyiből lehetne elkészíteni, ha a te találmányod? Mellékeld a technikai leírást.
2015. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A te találmányod, nem? Akkor neked kellene tudnod milyen tárgyi és személyi feltételei lehetnek a gyártásnak.
2015. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj át az ezotéria kategóriába.
2015. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sok önjelölt feltaláló van aki az egész életét rááldozza valami nagyon fontos a világot megváltó találmány kifejlesztésére.

Aztán semmire nem megy.

Talán kisebb célt kellene kitűzni magad elé és akkor nem lenne tök felesleges az erőfeszítés.

2015. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, ja.

Én is hallottam egy ilyen feltalálóról. Rájött, hogy a víz kétharmada hidrogén (éghető), egyharmada pedig oxigén (táplálja az égést).

A kísérletkehez másfél vagon svéd gyufát használt el.

2015. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Egy olyan örökmozgó, ami nem csak a termodinamika első és második főtételét, hanem az energiamegmaradás tételét is figyelmen kívül hagyja, bármennyit megér. Vegyél fel kölcsönt mindenkitől, hiszen ha megépíted, annyi pénzed lesz, amennyit akarsz! (Ugyanitt bojler eladó.)
2015. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
humor kategória
2015. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gabiari válasza:
Szerintem kérdezd med a kormányt, ők már annyi mindent megoldottak az elmúlt időben, amiről a sok hitetlen azt mondta, hogy lehetetlen!
2015. febr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!