Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szimbólum-kutató szeretnék...

Szimbólum-kutató szeretnék lenni, merre menjek fősulira?

Figyelt kérdés
Nagyon jó vagyok töriből, logikám is van, angol nyelv is megy és franciát szeretnék még tanulni. Nagyon de nagyon tetszik ez a munka (tudom megélni nehéz lehet belőle, de szívesen tanítanék egyetemen és adnék előadásokat-jó az előadóképességem is- és könyvet is írhatnék akár...). Az érdekelne, nektek mi erről a véleményetek? Hol lehet ilyet tanulni (gondolom nem Magyarországon). Jaj, és mielőtt valaki beoltana, hogy a Da Vinci Kód majmolója vagyok meg mit tudom én mi, ez nem egy fellángolás, ténleg tudom régóta, hogy ez szeretnék lenni. Nemtudom számít-e de eszem is meg lenne hozzá, mint az elején írtam megy a töri, érdekel is, logikám is van, angol is ha ugye külföldre mennék valamint ténleg tiszta szívemből érdekelnek ezek a dolgok (a Da Vinci Kódot 12 éves koromban olvastam elősször, azóta 3x elolvastam-és meg is értek belőle mindent; mindenki szerint érett a gondolkodásom). És tudom, kicsit beképzeltnek tűnök, hogy ennyi jót írtam magamról, de ezt sok más ember mondta nekem. Válaszokat előre is köszönöm! 15/L

2015. márc. 2. 19:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Művtöri.
2015. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
szerencséd van, magyarország bullshit szakokban világelső, biztos lesz valamilyen bölcsész szakon ilyen szakirány
2015. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Na megint itt egy megmondóember, aki biztos rendkívül jártas a bölcsészszakok világában.
2015. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bölcsészszakokban nem vagyok otthon,így nem tudok hozzászólni. :/

Érdekel a vallás is nagyon (pogány családból származom; pogány vagyok) és azon is gondolkodtam, hogy a vallástörténelemnek is sok köze van hozzá, bár nem annyi mint a művészettörténelemnek, de közel áll hozzá. Esetleg erről vélemény (vallástörténelem) ?

2015. márc. 2. 20:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
összehasonlító vallástörténet - az is jó. De igazából művészettörténet-esztétika talán a jó. 15é vagy, időben vagy. Nyelv nagyon kell, jó lenne, ha meglenne 2-ből a középfokú érettségire.
2015. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm!

és szerintetek érdemes Magyarországon maradni, vagy esélyesebb külföldre kimenni?

2015. márc. 2. 20:28
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Maradj a hazádban. (de majd meglátod, messze még, hogy ezen kéne töprengeni) Sokféle ösztöndíj van, amivel tanulhatsz külföldön is az itteni egyetemi évek alatt. Ha valami különleges nyelv is megy, az külön érdekes tanulmányokra ad lehetőséget (pl japán...na szimbólumból ott sincs hiány:D)))
2015. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát igen..van még idő!

De azért jó tervezgetni...:)

Köszönöm, de a japán nyelvet szerintem kihagyom! ;D

2015. márc. 2. 20:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Szabad bölcsészetre (ez lehet a bullshit?) , vagy néprajz szakra menj! Esetleg filozófiára.
2015. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Érdekel még a szimbólum kutatás? [link]
2017. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!