Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül 1 ember, ha...

Mennyibe kerül 1 ember, ha elemi szinten számolunk?

Figyelt kérdés
Azaz Pl:a csontokban lévő kácium hány forint és így tovább.
2010. febr. 19. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
meg ha a bőrét eladnánk fotelnek?
2010. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lámpabura, ágyelő, cipőtalp, szappan.
2010. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
TE NAGYON UNATKOZOL
2010. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát lehetne bőrből kabát, szépen megmunkálva+festék, az olyan 20000, fogait 500Ft/darab áron el lehet adni ékszernek, a csontból lehet faragott késeket csinálni, meg karkötőt, az mondjuk olyan 10000 a húsát el lehet adni macskaeledelnek, kb 5000 ha pasi az illető, akkor a nemi szerve jó trófeának "nézzétek, meggora f...ú embert lőttem!-mondta a majom"
2010. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Alapvetően a vegyszerek értéke nem attól függ, hogy mi van bennük, hanem hogy mennyire tiszta. Például a Kálcium-karbonát gyakorlatilag filléres áron kapható, például kőfaragónál ( [link] de ha kimész terepre, ingyér is szerezhetsz egy talicskányit, sokkal többet, mint amit egy emberi szervezet tartalmaz.


Ha vegyszerként akarod megvenni, az ár attól függ, mennyire tisztán kell, mennyi szennyeződés lehet benne. Például a Sigma-Aldrich 99% -os CaCo3 -jából 14121 Ft 500 g, azaz ~28 Ft/g.


Ugyanebből a rovar sejtkultúrán tesztelt CaCO3 -ból 500g 44712 Ft, azaz ~89 Ft/g.


Az optikai vizsgálatokhoz való kristályokból 25 g kerül 54439 Ft -be, ez ~2177 Ft/g.


Ha viszont megveszed a Béres Calcium filmtablettát, abból 30 db 0,5 g tartalmú tabletta 827 forint, azaz ~ 55 Ft.


Szóval így nem lehet meghatározni, mennyit érne egy ember ásványi sók formájában.

2010. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utoljára a világháborút előtt számolgattak ilyesmiket, és pár millió áldozat kellett ahhoz, hogy felfoghassák ennek a vad felfogásnak a veszélyét.

Azóta tudjuk, hogy egy ember életét nem lehet értékelni. Egy embert nem a csontjában levő kalcium, vagy a vére, stb. tesz értékessé, hanem egyben az egész, a teljesítmény, amit nyújthat, és az érték, amit más emberek számára adhat. Ezt pedig képtelenség megjósolni előre, hogy ki mennyire lesz értékes a társadalom számára.


De hogy olyan választ is adjak, amit te vártál: egy, ma születő átlagos ember értéke 120772675 forint. De ez, mint ahogy már fent is írtam, nem jelent az égvilágon semmit.

2010. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés, ha forintban akarjuk kifejezni, ugyanis minden anyagból minél kevesebb van annál többet ér, vagy tárgyból, emberből pedig nem kevés van. Szerintem. De meghallgatnám egy szervkereskedő véleményét is erről:)


""nézzétek, meggora f...ú embert lőttem!" Neked aztán van fantáziád:D

2010. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

[link]

Eszerint 4775 dollárt ér az én testem. Kell valakinek? :)

2010. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na mi van, meg vagy szorulva és kiástál valakit?
2010. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16:39- Ez az oldal nagyon nagy! :D Nekem 5125 $ jött ki. Ha egybekötjuk ezzel az oldallal: [link]

akkor tudatosan lehet értéknövelni, esetleg a "nagy nap" előtt kicsivel árverést indítani, hogy ne veszítsen sokat a test az értékéből, mire elkel (rothadás, szagok stb. gondolom értékcsökkentőek). :D

2010. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!