Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan hat az LSD? Hatása...

Hogyan hat az LSD? Hatása alatt mi történik egész pontosan az agyban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyan lehetséges az, hogy a hatása alatt olyan illúziókat okoz, mintha nem is e-világban lenne az illető.
2008. aug. 31. 10:28
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
98%

Felbontja az agyban a tudat és az illúzió közti egyensúlyt. Ezt az ember saját maga is képes megcsinálni, mindenféle szer nélkül. Pl. amikor látsz egy sűrű mintát amit ha sokáig nézel mozogni kezd. Biztos előfordult már veled. Az LSD ezeket a reakciókat szabadítja fel az agyban.

Egyébként próbáltad már? Mert azt hogy nem is evilágban van az illető azt cáfolnám. De úgy tudom esetleg elképzelni, hogy nem tudja irányitani a szert és elhiszi a mit lát. De megmondom őszintén én kb 4 évig csináltam rendszeresen, és sosem hittem azt hogy az oda nem illő dolgok tényleg ott vannak, számomra mindig tudatos volt hogy hallucináció.

2008. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Még nem próbáltam csak érdeklődésből olvastam róla interneten. Egyszer azért szívesen kipróbálnám, hogy megtapasztaljam milyen lehet.
2008. aug. 31. 12:48
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Ajánlom Beck Judit szerkesztésében a Nagy Drogkönyvet,nagyon átfogó olvasmány a főbb szerekről,háttértörténet,kulturpolitika,hatások,ilyesmi.....

A Gloria kiadó adta ki...

2008. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Színeket hallasz, hangokat látsz. Így.
2008. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat alapján olyan, mintha egy folyékony térben repülnél, és minden mozog körülötted :). Amúgy egy trip (utazás) általában 16-24 óráig tart dózistól függően, így utána nagyon fáradt leszel!
2008. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes lehet.:D
2008. szept. 1. 13:04
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Valóban érdekes....:-)

Egy házibuliban "benyaltam",volt a nappaliban egy hatalmas aquárium gyönyörű halakkal.....Ültem vele szemben,s egyszer csak benn is voltam közöttük,lebegtem,úsztam,beszélgettem velük,sok érdekeset állítottak a gazdájukról :),Aztán mikor már "kifelé" jöttem a szerből,hihetelen szeretetroham lett úrrá rajtam,mindenkit magamhoz akartam ölelni,csodálatos volt!!!! Ilyen lehet,mikor megtapasztalod az Isteni,igaz szeretetet! Egy jóbarátom szerint;-2-3 évente legalább egyszer mindenkinek kötelező lenne egy kiadós tripp! Most tervezzük......:)

2008. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%
az osztálytársam mesélte, hogy ő már volt drogos bulin, és az egyik gyerek LSD-zett, és azt hitte, hogy férgek másznak ki a kezéből, úgyhogy fogott egy nagy kést, és elkezdte levágni a kezét...utazgassatok csak nyugodtan...pfff
2008. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
82%
Ajánlom a Félelem és rettegés Las Vegasban c.filmet!Nagyon tuttiiii....
2008. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
Ja az nagyon jó film, és én mindig LSD-zve néztem ! :D Utolsó előtti válaszolónak csak annyit hogy mivel a szer a saját agyadat bontja meg, ilyen hülyeséget csak egy nagyon hülye és buta ember csinál, mint amit leirtál. Az ilyen ember ne nyúljon droghoz, mert ön és közveszélyes. Akinek van egy kis esze az tudja hogyan és mire használja a szert. Évekig csináltam és sosem volt ilyen tapasztalatom de még az ismerőseim körében sem.
2008. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!