Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerinted lesz 3. világháború?...

Szerinted lesz 3. világháború? Miért lesz? Miért nem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 10:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Nem hinném, mert akkor atomdobálás miatt tönkremenne az élet... emberek maradnának de az már nem ugyan az az élet lenne...


Polgárháborúk viszont lesznek, az Európába iszonyat mennyiségben betelepített arab-nigger fel fog lázadni, itthon pl a cigányság. Meg fognak erősödni az élősködés miatt a szélsőjobboldaliak, a szegénység miatt meg előjönnek majd a kommunisták, egyre több ember fogja ebben megtalálni a céljait, hisz a mostani gazdasági rendszer fenntarthatatlan és be fog dőlni. Mondjuk ebből lehetne világháború (kell a gazdasági fellendüléshez) de csak lesz annyi eszük a vezetőknek, hogy ne dobáljanak atomot...

2010. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lesz,afrikaiak fonak támadni az élelmiszereinkre,és a víz is nagy szerepet fog játszani..ki tudja mikor..
2010. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy miben higgyek :\ Elvileg Nostradamus meg több látnok is megjósolta, hogy idén novemberen kitör a III. világháború. Elméletileg ezt atom- és vegyi-biológiai fegyverrel fogják megvívni. Linkelek is neked valamit: [link]

Ezt tanulmányozhatod. :)

2010. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem lesz, mégpedig a vízért. Ha egyszer elfogy, akkor itt mindennek vége... És az emberiség nem kicsit pazarolja :S
2010. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szerintem is lessz!Nagyon eldurvult a helyzet a világban mindenhol szegénység,korrupció,kizsákmányolás!

Vagy az ember fogja elpusztítani a földet,vagy a föld az embert de valamelyik be fog következni!És ennek az oka a pénzéhség!!!

2010. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Csak találgathatni lehet.


Ha lesz akkor nagyjából az lesz, hogy az USA összeveszik egy országgal valami miatt. Mind 2 országnak vannak szövetségesei és majd bekapcsolódnak az egészbe :)

2010. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Feltételezhető hogy az USA, Irán, és Észak-Korea robbantja majd ki :\ De ne adja Isten....
2010. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
lesz....már volt 2...mindig lesz egy újabb...csak lehet,hogy ezt már nem háborúnak fogják hívni,hanem armageddonnak...
2010. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én félek, hogy meghalok fiatalon...
2010. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem értem miért jó háborusdit játszani pár idiótának???

Ha tegyk fel novemberben vagy pár év múlva kitörne a III. vh akkor utána lenne viz,élelmiszer és egyebek? Főleg ha bevetnek atombombát és hasonlókat!Rohadt nagy értelme lenne..,olyan szegénység lenne,hogy csak lesne mindenki mert porig van rombolva minden!Áááá,belegondolni is rossz,brrr:/

2010. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!