Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért olyan felkapott most a...

Miért olyan felkapott most a világvége téma?

Figyelt kérdés

én személyszerint, ha muszáj lenne, úgy képzelném el,h 1 lassú folyamat.

Nem 2012. 12. nemtomhanyadik... nemtomhányperc...

komolyan azt gondolják egyesek,h egyik pillanatról a másikra itta világvége?

max lassan éhenhalunk...


2010. márc. 23. 21:14
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem a kiéleződő világválságról akarják a figyelmet elterelni.
2010. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig is az volt csak most nősz bele, hogy észrevedd + egyre olcsóbb a média/internet és minden barom elszabadult fantázia tábort talál magának. Nem tudom melyik jellemző inkább.
2010. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

azért felkapott téma,mert (mint előtte már sok más dátumra),

most 2012-re is rásütötték hogy világvége. felrobban a bolygó, stb... de ne tarts tőle, valszeg olyan emberek találták ki,akik pánikot szeretnének kelteni valamilyen okokbol (gondolom,ami nekik hasznot hoz...)

2010. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
azért, mert közeledik 2012, és a maja naptárban eddig számolják az időt, egyesek pedig úgy vélik, hogy azért, mert itt lesz vége a földünknek. valószínűleg a maják csak azért számoltak eddig, mert ezt a dátumot már nagyon távolinak tartották a saját jelenüktől, a föld nem pusztul el egyik pillanatról a másikra, legalább is magától nem. szerintem. :)
2010. márc. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!