Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez lehetséges és ha igen mik...

Ez lehetséges és ha igen mik a hatásai?

Figyelt kérdés
Fizikailag és biológiailag lehetséges megcsinálni azt az edzést ami a Onepunch Man- ben volt. Aki nem látta: 100 fekvőtámasz, 100 felülés, 100 gugolás, 10Km futás minden nap 3 évig. Tudom hogy ez túlzás, de mi lenne ha ezt csinálnám 3 hónapig? Milyen hatásai lennének fizikailag és mentálisan? (a mentális alatt arra gondolok hogy a túlzott erőlködés nem tesz jót az agynak)

2016. febr. 11. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A napi 100 fekvőtámasz, 100 felülés naponta megy. Én 10-esével csináltam. Egyszerre 10 fekvőtámasz, legközelebb 10 felülés. A hangulatomnak nagyon jót tett
2016. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
folyamatosan növelve az edzés intenzitását szerintem vállalható. Te érzed, hogy milyen formában vagy, és mindig egy picit tedd fentebb a lécet, mint amennyit lazán csinálsz, míg el nem éred az itt leírt értékeket
2016. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ozmium42 ***** válasza:
Ne feledd, a napi háromszori étkezést, reggelire banán, hogy légkondicionálót nem használhatsz nyáron, és nem fűthetsz télen.
2016. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek a gyakorlatok nem nehezek, ami nehéz az az hogy 3 évig betartani. Nem túl változatos.
2016. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Az első három gyakorlatból a 100 nevetségesen kevés. Illetve lehet hogy egy kezdőnek sok, de ha csak pár naponta csinálja, egy idő után fog menni naponta is. Lényeg, hogy maximum 1-2 hónap után már meg se kottyan neki. És onnantól nem fejlődik tovább. 3 évig ugyanennyit nyomni és közben sosem emelni pazarlás.
2016. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
Eleinte, amikor még nulla edzettséggel állsz neki, biztos, hogy sok pihenőnapok nélkül. 3 nap edzés, 1 nap kihagyás. Kell a szervezetnek regenerálódási idő. Főleg a futás részre érvényes, mert az ízületek sokat kapnak.
2016. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha erre gyakorolsz 1 évig, utána lévő 3 hónap semmiség lenne, csak addigi 1 év gyakorlásának folytatása.

Edzettebb lennél.

2016. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!