Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek olvasott,...

Hogyan lehetek olvasott, informalt?

Figyelt kérdés
Hello! Vannak egyes temak amik erdekelnek (pszichologia, tarsadalom, vallasok es spiritualitas, tortenelem, antropologia, s ehhez hasonlo human, kultura cucc, stb.) de nem tudom milyen konyvvel kezdjem... Erdekelnek a olyan weboldalok, portalok is, ahol ertelmes cuccokat lehet olvasni, nem csak click-bait-szeru cimekkel ellatott oldalak, hanem amibol muvelodni lehet minden teren. Az olyan oldalakat is szeretem ahol alapoktol kezdve tanulsz dolgokat (pl zanza.tv). Viszont nem tudom hol keressem ezeket... Varom javaslataitokat siteokrol es konyvekrol! :)

2016. okt. 5. 13:56
 1/3 EagleHUN ***** válasza:

Benne van a kérdésedben a válasz!

Olvass, informálódj (neten, beszélgetéssel, újságolvasással...)

2016. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:

Az érdekesnek talált tudományos cikkeknél, ha tényleg tudományos, mindig van forrás link.

Ha ezeket követed, eljutsz a legeredetibb forrásokhoz.


Egyébként, csak ha a Wikipédiára felmész, ott is lent mindig vannak forráslink felsorolások. azokat érdemes aztán megkeresni.

2016. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom @Wadmalac ez tenyleg jo otlet. Nagybacsimtol meg azt a javaslatot is kaptam, hogy mindegy hol kezdem, csak kezdjem el egy konyvvel, vagy akarmi massal, es ha nem tetszik hagyjam abba. Ezt mindaddig folytassam amig megtalalom a szamomra megfelelo olvasmanyokat.
2016. okt. 6. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!