Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A darwini evolúciónak mi a...

A darwini evolúciónak mi a tudományos alapja. (mert a kutyából nem lesz szalonna, ugye? ). (Mivel szerintem csak egy vallás, amiben lehet hinni. )

Figyelt kérdés

Mivel egy fajon belül lehetnek variációk. (Pl.: van több fajta kutya, van emberből is negrid, mongolid, europid.)

PL. az "abc"-ből nem lehet "abd" kirakni mert nincsen "d". De lehet "cba", vagy "cab".


2016. okt. 29. 14:12
 1221/1223 anonim válasza:
100%
Egyébként nekem úgy rémlik higy Darwin középiskolás tananyag, de lehet fiatalabb korban kevésbé figyeltem biológia órán.?
jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1222/1223 anonim válasza:
24%
162 Ádámnak és Évának örök élete volt. Nem volt hanem van, tehát eszerint ma is élnek/élnének. Hogyan nézhetnének ki? Biztos érdekes tulajdonságaik lennének, felfoghatatlan idő tapasztalatai stb. Vajon ebben a világban boldogulnának?
jan. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1223/1223 anonim ***** válasza:
Érdekesnek találom a kérdező kérdését, kíváncsi leszek az érkező válaszokra.
jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!