Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az alábbi videón lévő trükk...

Az alábbi videón lévő trükk hogyan lehetseges?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=iXoJBhzKDBg

you tubes video-david copperfiel,dlecci valaki nézze meg,es avasoon be ,mivel en nem ertem.kb: a negyedik percnel kezdi mutatni a trukkot .koszi elore is :)


2008. okt. 26. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

hät baszki ez engem is érdekelne!!nem semmi

!!!!

2008. okt. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha az átlagember tudná hogyan csinálja akkor nem lenne érdekes. Ha meg akarod tudni menj el bűvésznek.
2008. okt. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kellékek olyan ügyesen lettek megépítve, hogy a valójában nagyobb térfogatok számunkra sokkal kisebbeknek tűnnek.


A mutatványban akkor kezdődik az átverés, amikor a lány belép a ládába. A ládán három nyílást láthatunk, és abban a pillanatban, amikor belép, a legfelső résen egy mesterséges kézfejet dug ki, a legalsón egy mesterséges lábat, a középsőn pedig a saját kézfejét.A valódi lábát a lány nem a ládában helyezi el, hanem abban az állványban, amely a ládát tartja.

Az egész szerkezet fekete színű, viszont kisebb méretű fényes, fémes csillogású részek vannak hozzáerősítve. A fekete háttérben ezek nagyon szembetűnőek, és mivel kisebb méretűek, mint az egész szerkezet, nem vesszük észre a (valódi) fekete körvonalakat.Ennek következtében úgy tűnik, mintha az állvány és a rajta lévő felület vékony lenne, továbbá a kör is kisebbnek látszik. Copperfield mesterien tud észrevehetetlenné tenni nagyobb térfogatokat.


Nézzék meg az alábbi ábrát. Ezen piros színnel jelöltük a szerkezet belsejében lévő üres teret, amely szinte a padlótól kezdődik és a láda egyik szeletével ér véget.Mint ahogy azt már mondtam, a lány a mutatvány elején, belépve a ládába, a lábát elhelyezi az állványban, amelyen maga a szerkezet áll. Ekkor kb. derékszögben előrehajolt testhelyzetben van egészen addig, amíg a bűvész vízszintes helyzetbe nem fordítja a ládát. Így a lány kiegyenesedhet, kicsit leguggol, majd elhelyezkedik a szerkezet üres terében. Testhelyzete ilyen módon kényelmetlen és kellemetlen, de más megoldás nincs. Szerencsére nem kell sokáig így maradnia, mert amint Copperfield visszafordítja a ládát eredeti helyzetébe, a lány kiléphet belőle.


Ui.: Az egész mutatvány alatt a láda középső nyílásán a lány valódi kezét láthattuk. E trükk esetében nem mágusunk ügyességét kell megtapsolnunk, hanem a hölgy hajlékonyságát és szépségét.

2008. okt. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ja bocsi forrás:www.copperfield.ru
2008. okt. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2008. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

koszi,nagyjabol mar ertem...

az utolso valaszadonak irnam,hogy azt a videot mar en is lattam,hat az valami szornyu,hihetetlen,na azt en se tudom elkepzelni,hogy hogyan csinalhassa

a video melletti kisvideokban jobb oldalon vannak meg olyan hasonlo videok,de azok annyira szerintem nem trukkok,hanem egy orult csinalja.uuch :S

2008. okt. 26. 09:29
 7/9 A kérdező kommentje:
hmm :) leforditottam angolrol a kommentarokat magyarra es kiderult,hogy az a no akit szetvalasztottak ,ugy szuletett,hogy nem voltak labai,es egyszer volt rola egy epizod,hogy hogyan elt lab nelkul szal igy :)
2008. okt. 26. 09:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen trükköket a mi Rodolfónk is csinált. Megírta az önéletrajzát, amiben sok trükkről lerántja a leplet. A címe: Vigyázat, most nem csalok!
2008. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az odäig ok hogy lehet nem voltak läbai..na de a videoban a vége fele..még azt a kis dobozt is leemelik amiben elvileg a mellkasànak kellene lennie a fejével együtt..és a végén csak a fej van ott.mellkasänak mär nem is lenne hely.vagy mellkasa sem volt amikor született?:D
2008. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!