Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hiszel a vonzás törvényében?...

Hiszel a vonzás törvényében? Vannak tapasztalataid ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen vonzás törvényében? Gyanítom hogy a szexuális / érzelmi vonzás törvényéről beszélsz. Nem, nem létezik semmilyen vonzási törvény amit ráerőszakolhatsz emberekre.
2008. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Ne írj már, ha azt sem tudod mi az. :D Én hiszek de még nincs annyi erőm meg hitem hogy tényleg sikerüljön :S Tegnap küldtem szavazást Megasztárra és elhitettem magammal hogy majd megnyerem a vásárlási utalványt, de nem.
2008. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Remélem, hogy a második felhasználó csak trollkodott.


Ha tényleg trollkodott, akkor nem vicces amit írt, hanem ijesztő, mert nem lehetetlen elhinni, hogy ennyire hülye emberek vannak.

Ha nem trollkodtál.. hát akkor légyszíves add meg a szülészorvosod nevét, csakhogy nála ne szüljek, mert nem akarom, hogy az én kölykömet is így a fejére ejtse mint téged.

2008. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
De jó h csupa oylan barom ír akinek fogalma sincs róla miről van szó és még le is b*sz mást... (kivéve második). Am hozzá intézném, hogy sztem iylnekeben nem jön be, inkább kevésbé konkrét dolgokban:S Mondjuk akarok pár új cuccot és akkor jön a vásárlási utalvány:D vagy nem tom. Én amúgy hiszek, csak még nekem se sikerült ráállni.:D
2008. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
3ik. válaszadó: a második vagyok.. KEdvem lenne most egy kicsit k*rvaanyázni, de visszafogom magam ;) Amúgy mi az hogy trollkodott? :D Hülye vagy te? :D Ba*dmeg előbb nézz már utána miről beszélünk aztán osszad az észt, barátom. Aztán ne ítélkezz fölöttem úgy hogy nem ismersz mert pórul jársz az életben ha majd máshoz is így állsz hozzá :D Szánalom...
2008. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Anyám hisz az ilyenekben, én amit nekem nem bizonyítnak be fizikai/kémiai képletekkel, azt nem hiszem el.

Anyám a munkahelyén (pékség) egyszer arra gondolt, hogy de szívesen enne most egy almát, majd bejött egy bácsi és adott neki egyet. De én ezt úgy hívom: VÉLETLEN EGYBEESÉS. Mint ahogy a többi babona és tévhit "alapja". Volt egyszer egy kutatás, amikor már nem tudom milyen, de okosabb fajta állatoknak (gondolom patkány) rendszertelenül adtak ételt. Később azt vették észre, hogy az állatok furcsa, más-más mozgásokat végeznek, mivel a véletlen egybeesések hatására "megtanulta", hogy akkor kap kaját, amikor körbe-körbe futkoz, ketrecet rág, vakarózik stb. Szvsz ugyanez az emberi babona alapja is :D (érdekes viszont, hogy bár én rohadtul materialista vagyok, a lekopogás ha elmarad, 80-90%os az esély, hogy megbánom a kijelentésemet. Pedig tök hülyeség.) (na mindegy, már kicsit elkalandoztam) ( :D )

2008. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nah hát gondolom az elöző váalszokkal sokra nem mentél de inkább nem kommentelem:) inkább a kérdésre váalszolnék. Ha még nem olvastad a "Titok" című könyvet akkor erősen ajánlom neked mert lehet hogy csak a filmet (bocs ha tévedek).Én személyszerint hiszek valamiylen szinten ebben a vonzás tövényében. Csak elég ha belegondolsz az egyik rossz napodra amikor semmi jo nem történt veled és végig a rosszra gondoltál és ez igy is lett. (Márha volt ilyne :),nekem volt..) Szerintem ha még nem is hiszel benne attol még elgondolkodhatsz a veled történtekkel jó és rossz dolgokra hogy menyire van köze ehhez az egészhez. Én hiszek ebben nem tartom hülyeségnek,de mostanság oylan sok mindenböl könyvet irnak hogy még magam se tudom hogy melyiknek higgyek:). Szerintem ez teljesen emberfüggő. Aki nem hissze benne azzal nem is történik ilyen furcsa dolgok és aki ezt teljes mértékében elhiszi és beleéli magát akkor biztos vagyok benne hogy működik .Én probálgatom valami majd csak lesz belöle
2008. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 papagenou ***** válasza:
62%
yepp! működik, csak egyrészt jol kell használni, másrészt nem árt ha kicsiben kezdesz, esetleg valamivel edzed az elméd, minimum meditálj
2009. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!