Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Milyen helyesírási hibákat...

Milyen helyesírási hibákat találtok, vagy esetleg milyen fogalmazási hibákat? Esetleg milyen mondatot írnátok a hibák helyére.

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 19. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, én csak egy pár sort olvastam, de abban is rengeteg volt:(
2010. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van benne pár helyesírási hiba, az tény... de azt hiszem jobban jártam volna, ha nem olvasom el. Ezek a feketeszemű lények teljesen megrémítettek. :( Ez tényleg igaz lehet, vagy csak valami kamu?
2010. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintem igaz :) de amúgy a helyesírási hibákra kérdeztem rá :)
2010. nov. 19. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Kijavítottam a szöveget, ha érdekel, átküldöm, írj. A legtöbb hiba talán az volt, hogy az írásjelek használata nem volt következetes, illetve többször különírtad az igekötős igéket (ha te írtad, és nem csak fel akarod hívni a cikkre a figyelmet).
2010. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én írtam és nem akarom rá felhívni a figyelmet , mert így is több százan nézték már meg.


Csak azért kérdezem mert telesen nem vagyok jó helyesírásból, csak a szerkesztő segítségével írtam így is hogy ne legyen annyi hibám.


Egyébként át küldheted meg köszönném.de ha lehet privátba küld át előre is köszönöm .

2010. nov. 19. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Henry jelenleg egy 3 betűs szervezetnél dolgozik fizikusként. Interjúja során érdekesebbnél érdekesebb dolgokat mesél el. Tudása leginkább abból fakad, hogy több 3 betűs szervezetnél dolgozott, amelyek az idegen technológiáktól kezdve a titkos katonai szervezeteken át tapasztalt.



Állításai során elmondja: Hogy a titkos katonai szervezetek év tizedekkel előrébb tartanak mint jelenlegi fizikusaink és tudósaink egyvelege.


Én csak a helyesírási hibákat javítottam ki hipphop(gyorsan) de arra most nincs időm, hogy megmondjam mit írnék máshogy.;)

2010. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!