Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Németül jól tudók! Fordítanáto...

Németül jól tudók! Fordítanátok? (lent)

Figyelt kérdés
Azért szeretnék elmenni a premierre, mert úgy gondolom berlin egy nagyszerű város és megérdemli, hogy itt is rendezzenek premiert. Ide csak a legnagyobb rajongók juthatnak be és én az vagyok! Ezen kívül színésznek készülök éssokat jelentene ha nyernék. A kedvenc könyvekből van szó. Nem is egy egyszerű könyv. Ez egy életstílus, egy csoda.
2013. aug. 7. 22:39
 1/3 M@x válasza:
Az utolsó két szó: ein Wunder:)
2013. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ich möchte zur Premiere gehen, weil ich so denke, dass Berlin eine wunderbare Stadt ist und es verdient dass eine Premiere hier auch veranstaltet wird.Hierher können die besten Fans hereingelangen und ich gehöre zu ihnen.Außerdem möchte ich ein Schauspieler werden und es wäre mir erhebend wenn ich gewänne.(gondolom itt azt akartad írni, hogy a kedvenc könyvemről van szó)Es geht um mein Lieblingsbuch.Es ist nicht leicht zu verstehen.Es ist ein Lebensstil, ein Wunder.Nos én így fordítottam, de majd úgy is belejavítanak. -.-
2013. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 M@x válasza:
#2: Plagizáló Schmitt Pál!
2013. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!