Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Valaki tud segíteni német...

Almáspite69 kérdése:

Valaki tud segíteni német fogalmazasban?

Figyelt kérdés

Ezt kéne lefordítani:Már nagyon vártam a december 5-ödikét vagyis azt a napot amikor a mikulás jön.

Én és a testvérem szépen megtisztítottuk a csizmánkat és vártuk,hogy jöjjön a mikulás.

Reggel amikor felébredtem láttam hogy az este itt járt a mikulás és hozott egy csomó ajándékot:ruhákat,sok édesség.

Már nagyon várom a következő december 5-öt.



2015. dec. 2. 17:49
 1/3 BringaManó ***** válasza:
szerintem 6 :-)
2015. dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ich habe schon sehr auf den 6-sten Dezember gewartet, also auf den Tag, an dem der Nikolaus kommt. Ich und mein Bruder (ha lány, akkor meine Schwester) haben schön unsere Stiefel geputzt und haben gewartet, dass der Nikolaus kommt. Am Morgen, als ich aufwachte, habe ich gesehen, dass der Nikolaus nächsten Abend hier war und eine Menge Geschenke mitgebracht hat: Kleidungsstücke, Süßigkeiten. Ich warte schon sehr auf den nächsten 6-sten Dezember.
2015. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért írtam dec. 6-ot, mert szerintem akkor jön a Miku, de tetszés szerint átírhatod.
2015. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!