Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beköpik a kiscicát a legyek,...

Beköpik a kiscicát a legyek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két napja találtam egy kiscicát az utcán. Csontsovány hazavittem adtam neki féreghajtor megfurdettem be bolhaporoztam,de a legyek állandoan körulötte vannak és.beköpik..nem tudok már mit tenni..valaki tanácsot tudna adni?? Nagyon fontos

2016. aug. 27. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb vidd el állatorvoshoz! A kóbormacskák rengeteg betegséget hordozhatnak, amik esetleg rád is veszélyesek lehetnek, az orvos meg amúgy is tudja, mit lehet vele kezdeni.
2016. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen vidd el állatorvoshoz gyanús hogy igen beteg a macska nem hinném hogy egy két napnál tovább életben maradna szegény ha nem hiszed el sos
2016. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj h a szuleim csak hetfon jönnek haza

Nekem meg nincs annyi pénzem.meg kell várnom még haza jönnek.. de addig mi lesz vele..:/

2016. aug. 28. 00:40
 4/6 Vicuska87 ***** válasza:
Addig meghal!
2016. aug. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos van legalàbb egy jó szomszédod kérd meg őket hogy vigyék el s majd holnap ha hazaérnek szüleid rendezik az anyagiakat. Minket is kért màr meg a szomszéd és egyből vittük.
2016. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha normális az állatorvos, akkor simán lehet neki később is fizetni, én is vittem be úgy talált cicát, hogy utána visszavittem a pénzt, ami a gyógyszerért járt.
2016. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!