Hol találom meg a neten tételesen felsorolva az ókori római borokat? Lehetőleg értékük és minőségük megjelölésével.

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Esetleg pincészet és zárjegy nem érdekel? Komolyan azt hiszed, hogy létezik olyan ember a világon, aki az ókori római borok tételes összeírásával foglalkozik, értéket és minőséget állapít meg és mindezt felteszi neked a netre?
2010. aug. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Természetesen nem pontos árra gondoltam.

Csak hozzávetőleges, egymáshoz viszonyított értékre.

És persze azt sem várom el, hogy olyan listát mondjatok, amin minden bor rajta van, amit készítettek az ókor Rómában. De valami hiányosabb lista biztosan van.


Mellesleg ha nem tudsz hasznos választ adni, akkor kérlek ne írj!

2010. aug. 7. 01:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos, hogy a magyar szőlészet és borászat rómaikori eredetű. Arról is olvastam, hogy pl. Pompejibe a kocsma falára felkarcolták, hány as a bor ára? As: római aprópénz volt.
2010. aug. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt azért olvasd el: [link]
2010. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam, hogy az ókori Rómában a legtöbbre a falernusi borokat becsülték.

[link]

[link]

2010. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!