Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen fajta pszichológiai...

Milyen fajta pszichológiai tesztek vannak amik során meg lehet ismerni egy személyt?

Figyelt kérdés

Értem úgyis a kérdésemet ,hogy pl valaki megmondja mi kedvenc színe és akkor már a szín jelentéséből bizonyos dolgokat megtudunk az adott személyről.

Vagy milyen fajta stílusa van és egyéb hasonló dolgok



2021. ápr. 4. 20:39
 1/7 EagleHUN ***** válasza:
100%

Mint pl a Rorschach-teszt:

[link]



[link]

2021. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 EagleHUN ***** válasza:
70%
De amúgy az IQ teszt is felfogható használható ilyen céllal is, elég sokat elárul az illetőről.
2021. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 EagleHUN ***** válasza:
100%
De vannak EQ tesztek is.
2021. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én inkább olyan fajtát keresek ami beszélgetés -, messengeres. -, beszélgetés során kielemezhető
2021. ápr. 4. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Hát hogy ez mennyire placebo vagy sem, mert én saját magamon igaznak éreztem:


Mi a kedvenc állatod? 3 nyomós/ komoly érvet kell mondani, hogy miért

-> megmutatja mit vársz el a párodtól, milyen kapcsolatra vágysz.


(pl. én a kutyát mondtam, mert azzal, együtt lehet dolgozni, feltétlenül szeret, és mindig megnevettet)


Kedvenc színed + 3 nyomós érv


-> ezt gondolod magadról.


A kedvenc "vízformád" + 3 nyomós érv, hogy miért. Vízforma alatt bármilyen előfordulási alakját értjük a víznek. pl vihar, tó, vízesés, jég, pára stb.


-> ilyen számodra a szex, ilyen szexre vágysz.


Nem tudom min alapszik és mennyire városi legenda, de gondolom ilyesmit keresel :)

2021. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Ilyenek azért nem igazán léteznek szerintem. A kedvenc színnek, stílusnak és ehez hasonló dolgoknak kétlem, hogy lenne egyetemes magyarázata, így aztán a személységről se árulnak el sokat.


Ha valakit a 0-ról szeretnél jobban megismerni és nyitottak vagytok komoly témákról is beszélgetni, akkor az interneten terjed egy 36 kérdésecsokor, ami úgy van felépítve, hogy valami kötődést indítson a két fél között, ha őszintén megnyílnak egymásnak. Szerelemről írnak a cikkben, de barátokkal is simán meg lehet csinálni, két-három emberrel már én is végigmentem rajtuk az évek során.


[link]

2021. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak inkább baráti kapcsolatnak kell ha úgy alakulnak szoros baráti kapcsolat ugyanis mindegyikünknek van valakij3
2021. ápr. 4. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!