Múlt-kor vagy a Rubicon történelmi magazin?

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 19:40
1 2
 1/11 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Egy kicsit egyértelműsíthetnéd a kérdést.
2022. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MDaniel98 ***** válasza:
95%
Én a Rubicont jobban szeretem, de ha csak érdeklődsz a történelem iránt, akkor a BBC History sem rossz.
2022. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

A Múlt-kort néha szoktam nézegetni. Szerintem tök jó.

A másikat már nem ismerem

2022. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Legjobb történelmi és régészeti magazin a Hihetetlen magazin.

Messze a legnépszerűbb az összes közül.

2022. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Rubicont én jobban szeretem.

Amit még ajánlok az a Határtalan régészet, az is nagyon-nagyon jó.

2022. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
A Rubicont hitelesebbnek tartom. Gazdag forrásanyagra támaszkodnak. Több szempontból, mélyebben, részletesebben és egyben igényesebben, magasabb színvonalon írnak. Ezáltal a cikkek témájáról közelebbi, jobban érthető és pontosabb képet kapunk.
2022. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

#4

Lévén hogy a sok hülyének nem elég érdekes a valóság

2022. febr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
1-es. Részletességére, pontosságára gondoltam
2022. febr. 17. 10:28
 9/11 A kérdező kommentje:
Választ, köszönöm mindenkinek
2022. febr. 17. 10:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét újság elég jó, de természetesen azt figyelembe kell venni, hogy rendkívüli mértékben egyszerűsítenek, már csak terjedelmi okokból is, hiszen általában a téma, amivel foglalkoznak könyvtárnyi irodalmat jelenít meg.

Még akkor is komolyan egyszerűsíteniük kellene, ha egy-egy cikket egész könyv terjedelmében közölnének, ezért azt kell mondanom, hogy roppant nehéz dolguk van kiemelni a legfontosabbakat, így a végeredmény az, hogy bizonyos szempontból hol az egyik, hol a másik újságnak sikerül jobban leírnia a legfontosabbakat, amely ismeretterjesztés céljából elfogadható.

Nekem eddig kettő és egy cikket jelenített meg a két lap, de az eredeti negyedére kellett meghúznom őket, ami mondanom sem kell, mennyire elnagyolttá tette őket, pedig amúgy is eleve lehagytam egy csomó fontos dolgot. így valójában csak az érdeklődés felkeltésére jók az ezekben leírtak.

2022. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!