Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Madeleine Besançon színésznő...

Madeleine Besançon színésznő valós vagy kitalált személy volt a 19. század szerint?

Figyelt kérdés

#Madeleine Besançon
2022. márc. 25. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
gugli a te barátod
2022. márc. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Google-ban nem találok ilyesmit.
2022. márc. 26. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

A Google talál ilyesmiket:

[link]

2022. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondom 19. századi színésznőről beszélünk!
2022. márc. 27. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Jól van, érteni a kérdést - de akkor is az van, ha valaki egy ilyen abszurdnak hangzó kérdést tesz fel, akkor illene egy kissé körülírnia a témát. Megadhattad volna a következő információkat:


1. Mi célból érdeklődsz az illető személy mivoltáról?


2. Honnan szereztél tudomást az illető színész létéről? Miért feltételezhető, hogy fiktív személy?


3. A színészi karrierjéről tudsz valami konkrétat? Milyen produkciókban lépett fel?

2022. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1. Írói kitalált figura?

2. Egy filmbeli ilyen nevű színészt személyesítenek meg. Mert egyáltalán nem találtam ilyen név alatt semmilyen netes információt.

3. Csak azt az egyet, hogy Rasim Fildráját alakította a filmben. (De azt sem tudom, ki az a Rasim.)

Fogalmam sincs!

2022. márc. 28. 00:43
 7/7 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Szerintem csak kitalált egy híresebb színésznőről valószínűleg lennének fenn anyagok a neten valamilyen nyelven.
2022. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!