Szerintetek mikor lesznek olyan robotok akik tudják gondozni a gyerekeink ?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül könnyű életünk lehetne ha ezt a hatalmas feladatot robot dadusra bizhatnank akár egész estére.

Mert egy robotnak nem kell pihenni.


Szerintem a demográfia probléma egy az egyben megoldodna ha könnyű lenne szülőnek lenni mint anno a nemes családokban ahol volt szolgalolany vagy dadus.


Úgy képzelem hogy beszélni taníthatna a robot vagy az előre odakeszitett enni valót oda tudna neki adni .

Plusz játszana vele ilyen alap játékokat.

+pelenkázas.


És mivel a babának fontos lenne. ha élethű lenne legalább valamennyire.



2022. dec. 23. 15:31
 1/8 A kérdező kommentje:

Én 1 évnyi keresetem is odaadnam ha lehetne egy ilyen robot szolgam .

És még főzni mosni takarítani szexelni nem kéne neki


Csak gyereket gondozni éjjel nappal nekem csak a jó idő jusson amikor pihent vagyok e igazából tudunk minőségi időt együtt lenni .

2022. dec. 23. 15:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerűbb, ha a robotok elvégzik az ember összes többi undorító munkáját, és te meg otthon maradhatsz játszani a saját gyerekeddel? Szerintem a legtöbb normális eszű ember egy ilyen életre vágyik!
2022. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nos ha anyádnak lett volna annyi pénze, továbbá létezett volna ilyen robot, te itt nem kérdeznél. Pusztán azért nem, mert nem érdekelne. Tennéd a dolgod, mint egy robot. Nulla érzelem. Azt is tanulni kell valakitől. Jobb helyeken a szülőktől.
2022. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Psycho ***** válasza:
100%

Isten ments. Ha Te így gondolkodsz, akkor neked nem szabad gyereket vállalnod.

A gyermek elsődleges, legfontosabb igénye a szülőhöz való kötődés. Ezt egyetlen robot sem tudja helyettesíteni. És nem is szabad.


Oké, persze, tök jól hangzik, hogy a sz@ros pelust kicseréli helyetted a droid. Ha Te ezt úgy éled meg, hogy fujj de undi, és a hátad közepére kívánod... vagy ha Neked nyűg az, hogy a visító szájat meg kell etetni, meg nyafog és már megint valami hisztije van, akkor nagy baj van. Pontosan ezeken a szituációkon keresztül éli meg a gyermek a kötődést, és tanul, pl. önszabályozást. Ezen keresztül tanulja meg felismerni az érzelmeket, és összességében a kommunikáció alapjait. Így fejlődik.


A gyermek felnevelésének alapja ezeknek a közös szituációknak a megélése. Ha ezt Te nem akarod, minek akarsz gyereket? Csak a jó és kellemes együtt töltött "minőségi idő" miatt? Tehát akkor gyermeket akarsz nevelni, vagy a saját vágyaidat akarod kielégíteni? A kettő nem ugyanaz.


#1 elég sarkosan fogalmazott, de teljesen igaza van. Ha már hiperszuper robotokat gyártunk, akkor inkább menjen a robot szépen a gyárba vasat reszelni helyettünk.

2022. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A tudományok kategóriában egyre eszetlenebb baromságokat kérdeznek, az egyre eszetlenebb idióta kérdezők.
2022. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én személy szerint nagyon ürülnek egy ilyen gépnek.

Mert a mai viszonylatban nem lehet cselédet vagy szolgáló lányt tartani.ferfikent meg nem tudom ellatni a feladatot


A családom női tagjait vagyok kénytelen bevonni anyám és húgom.


Számomra ez lenne a földi szabadság ha létezne egy ilyen gép persze tudom ez álom.

De valami interaktív játék csak van ami egyedül is eljatszik egy gyerekkel

Már vannak olyan okos játékok hogy értik a gyerek beszédet és reagálnak rá.

2022. dec. 23. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj bébiszittert, nem is kerül egy évnyi keresetedbe. Ez miért nem opció?
2022. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mert nem 1 2 alkalomra kell hanem sokkal sűrűbben. És úgy nem olcsóbb.

És egy emberel csak a gond van .

Egy gép sokkal hatékonyabb és megbízhatóbb.


Jó igazából egy rabszolga kéne nekem kb full minden gondom meg lenne oldva de ez nyilván lehetetlen.

Így marad a gépi megoldás ami ugyan úgy lehetetlen napjainkban .

Aztán majd kiderul mi lesz a jövő

2022. dec. 24. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!