Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért vagy biztos benne, hogy...

Miért vagy biztos benne, hogy az ember járt a Holdon?

Figyelt kérdés

Egy vicces dolog történt útban a Hold felé:


[link]


2010. okt. 18. 10:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%

Miert, miert?

Ne mondd, hogy te nem latod a Meki fenyeit az egyik kraterben! Raadasul a dokk az urhajok szamara is rendesen ki van vilagitva. Es ott a felirat: McDrive Space.

2010. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
38%
Én soha nem voltam benne biztos, nem is mondtam ilyet, és szerintem még sok hozzám hasonló van, aki így gondolkodik. Mondjuk konkrétan nem érdekel, de amit ezek beszélnek, annak a fele se igaz. Miért pont a hold lenne?
2010. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Tudod a közvetítéseken számtalan olyan részlet van amelyik csak a kisebb gravitáción csak légkörhiányban lehetséges. Olyanok vonják kétségbe akiknek a fizikai ismereteik meg logikájuk a 0-val egyenlő. Annyi esze nincs embereknek pld hogy az acélrúdas drótmerevítéses zászló hosszú percekig rezeg mert nincs levegő és a drót rugalmas?
2010. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Felvételek készültek róla, amikről már bebizonyosodott, hogy valóban ott készültek, kőzetmintákat hoztak vissza róla.


Valamint egy köcsög kukacoskodására nem így reagálna, aki nem járt ott:

http://www.youtube.com/watch?v=ZOo6aHSY8hU&feature=related

2010. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Aldrin válaszadás helyett behúzott egy nagyot a kétkedő kérdezőnek. Micsoda bizonyíték... Wow...

2010. okt. 18. 12:19
 6/33 A kérdező kommentje:

"Felvételek készültek róla, amikről már bebizonyosodott, hogy valóban ott készültek"


Ezt egy kicsit bővebben kifejtenéd? Tudnál linkelni ilyen felvételeket? Szeretném látni azokat a képeket, amikről "bebizonyosodott", hogy a Holdon készültek. Előre is köszi...


ui: A kérdés alatt linkelt rövid dokumentumfilmet (benne az eredeti felvételek elemzésével) ajánlom minden értelmes, angolul értő ember figyelmébe.

2010. okt. 18. 12:26
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán értelek...

Vannak bizonyítékok, de ezek mind olyanok, amibe beleköthet aki nagyon akar. Tudod barátom megteheted, hogy nem hiszed el. Ha fanatikus ellenző vagy téged maximum az győzne meg, ha kitelepítenének oda. És nincs is ezzel semmi baj. Higgy amit akarsz, de minket hagyj békén a hülyeségeiddel. Ott voltak és kész! Ha neked a milliónyi fotó, és egyéb közzétett adat nem elég, akkor tudunk sajnálni. Szépen fogadd el, hogy szerintünk voltak a Holdon, mi meg elfogadjuk, hogy szerinted nem, de ne akard már ránkerőszakolni a meggyőződésedet...


maci

2010. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Es mi van, ha a csillagok tenyleg csak egy hatalmas burara vannak felfuggesztve, ahogy a Nap es a Hold? Ezek pedig forognak a lapos Fold korul. Bakker, ezek szerint Galilei, Kepler, Bruno, Tycho Brahe meg Newton hazudtak???
2010. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fanatikus, vagy bármi ilyesmi. Ész érvekkel könnyedén meggyőzhető vagyok bármiről, és annak ellenkezőjéről is. Ha nem hiszed járj utána!


Nem igazán értesz? Ha megnézted a fent linkelt rövid filmet a holdraszállásról (eredeti felvételek), akkor lehet, hogy meg fogsz érteni.


Kedves hívők! Nagy kérés, hogy linkeljetek olyan felvételeket, videókat, amiről "bebizonyosodott", hogy a Holdon készültek? Remélem nem az.

2010. okt. 18. 12:40
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

Anyám borogass.


A linkelt film egy ügyesen és mannipulatívan összevágott baromság.


Bizonyíték kell? Annyi van Dunát lehet belőle rekeszteni!


300 KILÓ kőzetet hoztak az apolló küldetések. Öcsém, az egy autó full csomagtartója. Legalább 2000 egymástól független geológus vizsgálta és senki nem mondta még rá, hogy nem holdi lenne. Mindeki h*lye csak te vagy a sárga villamos?

Ott hagytak egy BAZI NAGY TÜKRÖT a Holdon, amivel a MAI NAPIG mérik a Föld-Hold távolságot minden nap! Többek között ebből tudtuk meg, hogy a Hold stabilan kb évi 4 centit távolodik a földtől. De biztos ez is kamu.

A Japánok (érteeeeed, nem a gonosz ördögi titkolózós NASA, hanem a ferdeszemű japók) lefényképezték a holdon az otthagyott holdjárókat és felszerelést. Biztos összebeszéltek 2 kávé között a NASAs haverokkal, hogy úgy 50 évvel az eset után hamisítsunk még pár bizonyítékot....

10.000 ember dolgozott az Apolló projecteken, egy se "köpött"... Hm... Talán már nincs mit?


Stílusosan mondva vissza kéne szállnod a földre...

2010. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!