Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hogyan fogja a google és más...

Hogyan fogja a google és más IT óriás felhasználni az AI-t a lakosság manipulációjára és agymosásra?

Figyelt kérdés

Természetesen nulla szabályozás van érvényben az AI-re, így az IT cégeknek köszönhetően szabadon garázdálkodhat majd az AI.


Ha nem hiszed, menj fel a google képkeresőre, írj be bármit, a többség AI által generált kép lesz.


Valódi képet már nem nagyon listáz.


márc. 1. 08:43
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Más oldalakon jobban látom az AI hatását, mindenféle kötött és más anyagból lévő macskák és soha nem létezett állatok stb.


De persze nyilván fogja, és úgy ahogy érdeke és ahogy tudja, de ennyi, ezt megírtad te is..

márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

10


Wá érdekes. Mert reggel a wc-n amikor rákerestem akkor 90%-ban AI generált képek voltak. Most meg ugyanarra rákerestem és többnyire igazi képek. Ki érti? Az AI-al nem mehetsz biztosra. Talán a szándékodat is érti már és aszerint adja a találatokat. Dehát ki tudja. Az AI-al ki tudja.

A lényeg: fő a haladás, nem az egészség!

márc. 1. 11:00
 13/38 UlfOrmson ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik ne használd az internetet. Szerintem senki se szorít stukkert a fejedhez, hogy márpedig 0-24-ben netezzél
márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

13


Internet nélkül sajnos a hajléktalanság (halál) vár rád. Tetszik nem tetszik minden az interneten keresztül megy ma.


Mi lenne ha nem csak áldoznál mindenféle újítás előtt mint egy bálvány előtt hanem kicsit gondolkodnál, hogy ez mennyire szolgálja az emberiség érdekét?


Emberellenes vagy tán?

márc. 1. 11:07
 15/38 anonim válasza:
81%

AI nélkül sajnos a hajléktalanság (halál) vár rád. Tetszik nem tetszik minden az AI-on keresztül megy ma.

Mi lenne ha nem csak áldoznál mindenféle újítás előtt mint egy bálvány előtt hanem kicsit gondolkodnál, hogy ez mennyire szolgálja az emberiség érdekét?

Emberellenes vagy tán?

márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

15


Ezt kinek?

márc. 1. 11:32
 17/38 anonim válasza:
100%
#16: szabadon vihető
márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki szívat és mivel?
márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
84%
Ohh, sokaig tartott de csak rajottem: napiincel uj vizekre evezett...
márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

19


Köszönjük AI!

márc. 1. 13:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!