Azok a szerencsétlenebb genetikával rendelkező férfiak akik ennek hangot is adnak megérdemlik a közgyűlöletet amiben részük van?

Figyelt kérdés
Közelvárás szerint a csendes tűrés az egyetlen elfogadható magatartás abban az esetben?
márc. 14. 18:48
1 2 3 4 5 6
 1/51 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Igen, és a csendes tűrésbe nem fér bele a naponta való kérdéskiírás.
márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

1


És ha te a helyükben lennél gondolom te is csendben tűrnél…

márc. 14. 19:00
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Napi incel megérkezett.
márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Most mit vársz? TB-re írjanak fel prostit annak, aki csúnya?

Ráadásul mint sok minden másban, itt is sok múlik az egyénen. Max a lakosság 0,1% olyan genetikai hulladék, hogy ez valós problémát jelentsen. A "csúnya" emberek jelentős része bőven bele esne az átlagos kategóriába, ha törődne magával, igényes lenne a megjelenésére, öltözködésére, higiéniájára, stb.

márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen emiatt senki nem részesül semmiféle közgyűlöletben. Aki viszont ostoba incelként nap mint nap itt nyivákol, mindenki másra keni a saját lúzerségét, lenézi a nőket, stb... nos, ő sem közútálatnak, inkább közundornak örvend. És igen, megérdemli, hisz a viselkedésével saját maga erőszakolja ki ezt a hozzáállást mindenkiből.
márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 UlfOrmson ***** válasza:
100%
Fenttartom azt a jómultkori megállapításom, hogy továbbra sem a kinézeteddel van valószínűleg a probléma, hanem a személyiségeddel (ami a kérdésed alapján kimerül abban hogy rinyálsz mint egy óvodás kislány).
márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
@6 te vagy kb a 28. aki ezt megfogalmqzza neki, de nem erdekli, lepereg rola (en kb a 12. voltam). Szerintem tevkepzetes elmezavarban szenvedhet. Fejet ert traumat kovetoen gyakori az ilyen, lehet, hogy beutotte a fejet, vagy megverhettek szegenyt, nem tudom. Lehet mas se birta elviselni a kornyezeteben, aztan odacsapott neki. Akarhogy is, szerintem ezert irkal az interneten, ott nincs fizikai kontaktus.
márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
68%
Én voltam manapság inaktívabb, vagy tényleg rég jártál itt? Nem hiányoztál mondjuk. Te megérdemled a közgyűlöletet, az egyszer biztos.
márc. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 Hintalow ***** válasza:
100%
Na mizu napincel, mèg mindig kicsi ès erőtlen a kis nokedlid? 😀
márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

#10 "csak a validáció"


Mondja az, aki már 8142 kérdést írt ki, arra várva, hogy egyszer valaki majd igazat ad neki.

Ha mindenki szerint veled van a baj, akkor lehet, hogy nem ártana tükörbe nézni. Ennyi ember nem tévedhet.


Persze tudjuk jól, hogy troll vagy, szóval kár is a szócséplés.

márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!