Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Szerintetek a szülői bánásmód...

Uhrinbetti kérdése:

Szerintetek a szülői bánásmód hogyan befolyásolja a felnőttkori viselkedést, hozzáállásainkat? Erre keresem a választ kutatásomban is, amihez 18 év feletti kitöltőkre van szükségem. Ha van kedvetek, osszátok meg tapasztalataitokat!

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 13. 09:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzést, és nagyon sajnálom, hogy felkavaró volt!


Erre a következményre tényleg nem hívtam fel a figyelmet, pedig teljesen jogos. Naivan hittem azt, hogy ezek a kérdések mélyebb dolgokat azért nem birizgálnak nagyon, mert alapból is sokat mereng mindenki ezeken, de persze nem ez a helyzet.

Legközelebb jobban figyelek arra, hogy ezt is kommunikáljam, hasznos tanulság!


Egyébként az emlékeztünk csalfa dolog ilyen kérdésekben. De én hiszek abban, hogy nem baj, ha nem a teljes valóságot tükrözik a kérdőívek, hanem a szubjektív benyomást. Simán lehet, hogy anyukád sokat mosolygott rád, de ha valamiért te úgy érzed, nem így volt, az is nagyon érdekes, és talán ebből a szempontból mindegy is, igazat írsz vagy nem, ha a benyomásod tükrözi a válasz.

A mélyebb okok felfejtésére itt nincsen alkalom, de elgondolkodtató, amit mondasz.

ápr. 17. 11:45
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja, a felkavarást azt én nem hibaként írtam, csak úgy. Néha hasznos felkavarodni. De most hogy mondod, ja, lehet, hogy lehet jelezni is. Köszi, persze, a terapeutámmal átdumáljuk majd ezt is :-D
ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!