Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ha mindenféle vallási, faji,...

Ha mindenféle vallási, faji, etnikai, szexuális orientációs kisebbséget nagy erővel támogatnak napjainkban, akkor miért csak az önkéntelen cölibátusban élő férfiak maradnak ki a buliból?

Figyelt kérdés

Miért nincs pozitív kampány velük szemben?

A férfi az amolyan feláldozható kategória, nem baj ha boldogtalan, marginalizált sorsra jut?


ápr. 23. 10:37
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

40


Ez tiszta sor, de még mindig azon vitáznak sokan, hogy nem is vagyok incel mert nem próbáltam meg. Illetve biztosan én vagyok hülye mert nem tudom megállapítani, ha egy nő szexuálisan vonzódik hozzám. Ergo autistának gondolnak.

ápr. 25. 12:35
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy valamilyen komoly problémád van, csak tudod - ez itt nem elmegyógyintézet.

Ez még mindig a tudomány kategória, ahova az ilyen akciók NEM valók. Amiről most beszélsz, az emberi probléma.

ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

42


Én azt hittem a tudomány az emberi problémákkal (is) foglalkozik. Lehet tényleg én vagyok a hülye akkor.

ápr. 25. 13:25
 44/48 anonim ***** válasza:
80%
Társadalmi problémákkal persze. De ez esetben ilyesmiről szó sincs.
ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

44


Olyan férfiak társadalmi problémája akiknek nem megy a társkeresés különféle szociális folyamatok miatt.

ápr. 25. 13:40
 46/48 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ez pár férfi egyéni problémája, nem társadalmi probléma. Illetve a saját szerencsétlenségük és töketlenségük nem számítanak "különféle szociális folyamatoknak".
ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
81%

Az emberi problémákra van külön kategória ezen a fórumon, ahogy erről már többször tájékoztattunk téged.

Kérjük a moderátort, hogy tegye át ezt a "kérdésed" IS, mint ahogy párat már áttett idáig is.

ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Moderátor úr kérem ne tegye át, csupán elbagatellizálni akarják a problémát ezek a rossz alakok. Nincs bennük semmi érzelem, élvezik a kártékonykodást, gyengébbeket kínozni, hiszen ők láthatóan darwinisták. Álljunk az emberi oldalra.
ápr. 25. 14:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!