Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » FONTOS! Mit jelent a 6 ágú...

FONTOS! Mit jelent a 6 ágú csillag (Zsidó csillag)?

Figyelt kérdés
A suliban unatkozunk és VÉLETLENÜL 6 ágú csillagot rajzoltunk a táblára, ebédelni kellet menni és elfelejettük letörölni. A tamár meg (...természetesen) meglátta és kiakadt és jól lecseszett minket. ( a többit majg hozzászólásként)
2011. jún. 8. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Még néhány hasonló húzás és kopogtat a gestapo az ajtótokon.
2011. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
épp ezt jelenti, hogy dávidcsillag. csak gondolom azt hitte hogy zsidóellenességből csináltátok. ekkor mondd hogy zsidó vagy és kérd ki magadnak. :D
2011. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Tök jó geometriai forma, régen én is rajzolgattam véletlen, azt sem tudtam mi az. Még teljes háttérként is rajz mögé. Nem tudom mi baj van ezzel...
2011. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én se tudom a teljes hátterét, de a tanár ezen úgy kiakadt......szól majd az of-mnek aki majd az EGÉSZ osztály elött elmondja hoh én mit tette.

Nem az volt a szándékom hoh most csak 6 ágút rajzoljak.........

2011. jún. 8. 18:35
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

A tanárodnak is mondd el, hogy nem tudod, hogy mit jelent. Azért büntetni meg valakit, mert olyat tesz, amiről nem tudja, hogy rossz, az elég nagy pedagógiai melléfogás, amit a tanárod ezek szerint el is követett.

Nincs semmi rossz sztem amúgy a 6 ágú csillagban. Ez van Izrael zászlaján. És akkor? Más nemzet zászlaján meg pl. madár meg mittudomén mi van.

2011. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Erről volt szó?:


[link]


Szerintem, ha így felrajzoljátok, akkor nem lett volna semmi baj, főleg ha megkéritek, hogy próbálja meg elképzelni a valóságban (mármint 3D formában).

2011. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Azért elképzelhető hogy a tanárotok közül valamelyik zsidó és a tanár aki meglátta a csillagot azt hitte hogy ez valami célzás akar lenni ebbe az irányba, valamire fel akarjátok hívni a figyelmét mire aztán meglódult a fantáziája.
2011. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Egyébként hogyan lehet véletlenül hatágú csillagot rajzolni? Meg úgy egyáltalán, hogyan lehet véletlenül rajzolni?
2011. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
87%

katolikus suliba jársz? legközelebb fordított ötágút (pentagram) rajzolj!XD

[link]

2011. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
82%

Hát, a 6 ág eredetileg egy körforgást jelent: feltámadt, megdicsőült, messiás, úr, megváltó, meghalt

De más források szerint 6 nevet: Gyurcsány, Strauss-Kahn, Kun Béla, Presser, Berkowitz, Ábrahám


Személyes tanácsom, hogy próbáld meg kiengesztelni a tanárodat, és rajzolj neki egy horogkeresztet ;)

2011. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!