Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen jellemű az az ember...

Milyen jellemű az az ember aki nagyon kis betűkkel ír?

Figyelt kérdés
Szó szerint nagyító kell hozzá, hogy olvasható legyen.
2011. júl. 13. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
csináltass egy olvasószemüveget ;)
2011. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányos.
2011. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Esetleg helyhiányos. Miért gondolják azt, hogy így meg lehet határozni az ember jellemét? Így ír, mert senki nem szólt rá kiskorában és kész.
2011. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy biztos? jó a szeme :D


Amúgy ez a grafológia...na mindegy megbízhatatlan egy tudományág. Csak nekem van 4 féle írásom. !!!! Amúgy nem is fogadják el sehol hivatalosan, max arra, h megállapítsák pl bíróságon, h egy ember írta-e ugyanazt a dolgot, v hamisításról van szó.

2011. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért a grafológia elfogadott alkalmazott tudomány... de az is igaz, hogy a törvényszéki esetekben az írásjegyek összehasonlításán van a hangsúly, és nem mindig a pszichológiai vonatkozáson. Ellenben állásinterjúnál ez dominál, és kit érdekel, mennyire megbízható.


Én is úgy hallottam, önbizalomhiányos, de kéne vele íratni egy standard levelet, abból már relevánsabb következtetéseket is le lehet vonni. Elvégre lehet tényleg csak helyhiányos... egyre kisebb füzeteket gyártanak manapság. Vagy nem akarja, hogy mások elolvassák. Esetleg a háta mögül puskázóktól félt egész életében. :)

2011. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Állásinterjúkon nem végeznek elemzést. Azt persze azért le lehet szűrni az írásodból h pl mennyire vagy szétszórt, de azért maradjunk annyiban h az én írásomat már elemezték és, hát kb a horoszkóphoz tudnám hasonlítani, akkora általánosságok voltak benne, ha akarom úgy értelmezem h igaz rám, ha akarom nem.


Szóval ahol kézzel írt mot. levelet kérnek inkább a helyesírásra és az összhatásra koncentrálnak. De azt nem fogják belőle leszűrni, h pl egy gyerekcentrikus állatvédéről van szó :D Max annyi hitelt adok neki, h tényleg ad egy képet a műveltségről- helyesírás, és arról h valaki összeszedett-e v szétszórt. De pl azért mert valaki kis betűvel ír nem lesz önbizalom hiányos, lehet h az, de nem biztos, és azért mert vki hatalmas betűkkel ír még lehet félénk.


De amúgy a grafológia szerint aki ilyen kis betűkkel ír annak komoly lelki gondjai vannak, frusztráció, stb. Csak h a kérdésre is válaszoljak már :)

2011. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Csupán egy jel alapján nem lehet mondani semmit, de valószínűleg önbizalomhiányra utal. Az a "bocs hogy élek" típus lehet akár.
2011. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, én úgy tudtam, az állásinterjú előtt/után szokás grafológiai elemzést csinálni. Ha nem is elterjedt, de van rá precedens, egy HR-es hölgy "valamelyik Infoprakos cégtől" (T-com?) mesélte, hogy ők pl. minden esetben kérnek grafológiai szakvéleményt; illetve már évek óta küld nekem az egyetem mindenféle diplomások elhelyezkedését segítő csomagokat, körlevelet, hírlevelet, franctudjamit, ott is többször hangsúlyozták, hogy ilyen létezik, érdemes rá felkészülni. Gondoltam, hogy azért egy rakodó segédmunkás felvételéhez nem kell ilyen, de biztos, hogy van cég, aki csináltat.
2011. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A grafológia annyira egzakt tudomány, mint mondjuk az asztrológia.

Ismertem egy srácot, aki nagyon pici, precíz betűkkel írt, de attól még nem volt kisebbrendűségi érzése, vagy önbizalomhiánya.

2011. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!