Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ki volt Arisztotlész (sic! )?

Ki volt Arisztotlész (sic! )?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

Ha rá gondoltál, csak nem sikerült leírnod:

[link]

2009. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ha nem tudod mi a sic! akkor keress rá.


Nem arisztotelész kell.

2009. ápr. 3. 13:01
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Kérdésnek álcázva bemásoltál egy nyomdahibát, hogy megalázz valakit, vagy hogy önigazolást nyerj (?). Gratulálok hozzá.
2009. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Én első

Tudom mit jelent a sic

Ez lehetett volna a moderátor megjegyzése is, (számtalanszor beleírnak a kérdésbe)

2009. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
én nem értem a válaszadókat miért bántják a kérdezőt...milyen nyomdahibáról beszéltek és milyen megalázásról?ARISZTOTLÉSZ NEM = ARISZTOTELÉSSZEL!!!!sajna bővebb infót én se tudok róla,hülyeséget meg nem akarok írni de arra pontosan emlékszem a sulis időkből hogy két különbőző emberről van szó...a kérdezőnek:bocs h.érdemben nem tudtam segíteni...
2009. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

én első

véleményem szerint Arisztotlész nem létezett. Úgy mintma is ismert ember biztosan nem. Biztos, hogy nem tanultál róla történelemben, se filozófiából, se matematikából valamivel összekevered.

Rengeteg nyomdahibát lehet találni a neten, ha rákeresel a névre, de ha beleolvasol, akkor kiderül, hogy mindeütt Arisztotelészről van szó.

2009. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Minek írod bele hogy sic, ha utána csak arra használod fel, hogy magad előtt tetszelegej a művelt szerepében, és kioktass másokat? Ha tényleg azt akartad volna, hogy egyértelmű legyen, azt írod, hogy "így, 'e' nélkül", de te egy gyökér vagy.
2009. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek, elég szegényes lehet az érzelmi életed ha ezen élvezkedsz. Téged nem is érdekel a válasz a kérdésre, mert akkor rákerestél volna te is a neten, ahogy erre utasítottad a legelső válaszolót is, ugye, csak azért írtál ide hogy fitogtasd magad, csak ezzel az a gond hogy ez inkább szánalmas mint értékelendő.


Google a barátod! Írd be a keresőbe és nézd meg magad!! Pff.

2009. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Attól hogy ti műveletlen barmok vagytok nem tehetek.

A rádióban beszélt róla egy történész, hogy sokszor kijavítják a nyomdászok az Arisztotlészt, mert azt hiszik elgépelés, ha a google annyira a barátod akkor találd meg ki volt, mert nekem nem sikerült.


Azon élvezkedtek, hogy kérdezőket fikáztok? Ti vagyok szánalmasak.

2009. ápr. 3. 15:16
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondtad a végét :D
2009. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!