Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Románia a 2. világháború...

Románia a 2. világháború idelyén? Ami a wikibe van nemelég a referáthoz

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

"idelyén?!"


Szent úr isten...

2011. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

ami a wikibe van nemelég?


ciki.

2011. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Hát ja, Románia létezett a 2. világháború idején.
2011. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Románia a II. világháború elején a Németekkel volt, majd elárulta azokat amikor látta, hogy vesztésre állnak és átment az amerikaiakhoz, majd a románok lettek a hősök.
2011. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 homo ludensz ***** válasza:
50%
Átment az amerikaikhoz? Azok melyik szomszédos lövészárokban voltak?Talán valami buli volt náluk. A II. Magyar hadsereg és a wermack közé volt besorolva azon a Don mentén húzódó széles frontvonalon ahonnan elsőként elhúzta a csíkot. Áttörték volna a szovjetek így is úgy is de a wermack is pucolt így 220-240 ezer magyar java része ott veszett.
2011. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
49%

Ilyen helyesírással nem is való neked a referát.

Az biztos, hogy több információ van erről a wikipédiában, mint a te fejecskédben :)

2014. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

elnézést hogy határontúli magyarként a mindennapokban keményen küzdve az anyanyelvem használatárt, dacolva a sok nacionalistával és magyarutálóvan vétettem néhány helyesirási hibát, bár ez lenne a legnagyobb probléma amit a magyarok elkövetnek, elkövettek, én és sorstársaim mai napig iszom a levét ennek.De lehetne bennetek annyi belátás hogy a körülmények ismeretének hiányában nem tsztek ilyen sértő megjegyzéseket.

Üdv egy kárpátaljai magyar, akinek az ukrán nagyon nehezen megy.

2014. dec. 13. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel a helyesírási hibával semmi gond és minden normális ember túllép rajta, HA odaírod, hogy nehéz körülmények között tanultad a magyar írást, akkor mindenki tudja és megérti.
2014. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ok, egy helyesírási hiba nem a világ, de azért nem kellene rögtön magyarságodban sértve érezni magadat. Én is kárpátaljai vagyok, méghozzá ungvári, itt még a 10%-ot sem éri el a magyarok aránya, de az idejént nem ly-onnal írom. Én sem írok tökéletesen, mint ahogyan senki sem, de ha észreveszem, hogy valamit rosszul írtam, akkor elszégyellem magam és lapítok, legközelebb meg leírom helyesen. Nem szégyen hibázni, tanulni belőle pedig végképp nem, na de büszkének lenni rá...

Egy kárpátaljai magyar, akinek (amúgy ezt nem értem, hogy jön ide?) közepesen megy az ukrán...

2014. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!