Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Lehet neten valahol irodalmi...

Lehet neten valahol irodalmi tárgyú szakdolgozatot elolvasni?

Figyelt kérdés
Már nyáron szeretnék utána járni, hogy is épül fel, nagyjából milyen témákat jár körül az írója, mert nekem fogalmam sincs, hogy miről kellene majd írnom, vagy hogyan.Inkább előkészülnék, nem akarom, hogy az legyen, hogy sietni kell, és nem leszek kész, vagy esetleg összecsapom. Nem akarok semmit lenyúlni senkitől.
2012. jún. 25. 17:01
 1/2 anonim válasza:
Nézz körül az egyetem könyvtárában, ahová jársz. A jobb szakdolgozatokat megtartják és el lehet olvasni. Interneten szintén lehet jó cikkeket/publikációkat találni irodalmi témában. Mondjuk egyszerűbb a keresés, hogyha behatárolod legalább a tág témát, ami foglalkoztat. Elképzelhető, hogy valaki felteszi a netre a szakdogáját, de tapasztalatom alapján nem jellemző, pedig én tavaly végeztem magyar nyelv és irodalom MA szakon :)
2012. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A könyvtárra nem is gondoltam! Köszönöm, hogy szóltál. Témát nem tudok még körülhatárolni, épp csak szétnéznék a variációk közt.
2012. jún. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!