Mit gondoltok: A spontán dolgok vonzák a pozituvumokat?

Figyelt kérdés
Nálam igen.Mindig. Ha például csinálok egy spontán kertipartyt az fix, hogy jó lessz,de ha előre megszervezem akkor már kevésbé..sőt.. Miért van ez? :D
2009. aug. 18. 09:18
 1/9 anonim válasza:
Nálam ez pont fordítva van
2009. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

spontán mentünk siófokra egy barátommal. Spontán kipróbáltam a bungee jumpingot. Spontán bementünk az esőben fürdeni. Spontán elmentünk csajozni. Aztán észrevettük, hogy késésben vagyunk, hatalmas sprinttel elkaptuk a buszt visszafelé, és életem legkirályabb napja volt.


szóval: igen, vonzzák.:D

2009. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:D:D

Ez nagy volt Kedves utolsó! :D

Véletlen nem augusztus 9-én voltatok Siófokon? :D

2009. aug. 18. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azon is múlik azért, hogy mit teszel spontán. Ha spontán átszaladsz egy forgalmas úton, nem feltétlenül lesznek pozitív következményei.:)

De amúgy igazad van, nekem is jobban sülnek el az olyan dolgok, amiket hirtelen elhatározásból teszek. Talán azért is, mert ilyenkor konkrét elvárásai sincsenek az embernek, míg amikor előre hosszan tervezel valamit, gyakran fix elképzeléseid vannak arról, hogyan játszódjon majd le az egész, aztán csalódás, ha mégis másképp sül el.

2009. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:) ez igaz...

köszönöm, jó magyarázat! :)

2009. aug. 18. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek, mint az előző válaszolóknak, csak egyetlen egy rosszabbacska élményem volt. Egyszer utazni volt kedvem, de nem tudtam hova és kivel, ezért spontán ráböktem a térképre, és kocsikáztam egyedül 120 km-t. Eljutottam egy kis faluba, kóvályogtam ott egy kicsit, majd irány haza. Mondjuk jó volt ismeretlen vidéken járni, mezőföldi ember lévén nekem minden más táj újdonság, de a benzint azt sajnáltam. :) Legközelebb bringával tervezem ugyanezt. Úgy érdekesebb lesz.
2009. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
dejó! :):) Hol laksz?:D Hívj engem is ha mész :D
2009. aug. 19. 08:26
 8/9 anonim válasza:
Nekem is mindig jobban sülnek el a spontán dolgok. Mert nem tervezem nem számítok rá és nem várom. A várakozástól mindig feszült leszek, ez már alapjáraton rossz. Meg sok függ a hozzáállástól is. Egy spontán cselekedetre soha nem gondolod, hogy biztos rossz lesz, mert akkor bele se kezdenél.
2009. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) Hát igen.. Jó hogy kitalálta valaki ezt a spontán dolgot.. :D
2009. aug. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!