Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » HOGYAN lehetek HITTAN tanár?

HOGYAN lehetek HITTAN tanár?

Figyelt kérdés

Hittan tanár szeretnék lenni,7.osztályos vagyok.

Az átlagom sajnos most romlott a tavalyihoz képest,akkor 4 es voltam most sajnos 3.as vagyok,pedig símán 1 kevéske tanulással lehedtem volna 4 es-5.os.

És jöőre bele kell húznunk hogy meg legyek az 5-os és a 4.es átlagunk meg legyen.Meg még meg írnám mondjuk a közponziz is mondjuk 20 pontra,meg a meg hallgatáson is jól lenne szerepelve akkor meg lehedtne.

és az lenne a kérdésem hogy hogy lehetne tehát hogy valamilyen olyan közáp iskolába kéne járni ami KATOLIKUS és onnan valamilyen tanárképzőbe.Vagy hogyan :

meg hogy ha jövőre 5 os lennék és a FENT LE ÍRTAKAT BE TARTANÁM akkor lehetnék e ?



#hittantanár #hogyan lehetünk hittan tanár? #hittan tanári közép iskola #HITTAN TANÁR
2013. jún. 1. 16:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
Most vagy hetedikes. Az érettségiig még naaaaaaaaagyon sok időd van! Tanulj szorgalmasan évről évre, és majd érettségizz le jól, utána mehetsz tanárképzőbe.
2013. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Legyél egy erőszakos, alkoholista, életunt nő, aki a város katolikus gimnáziuma igazgatói posztját betöltő pap szeretője, aki ráadásul sikkasztja az iskola pénzét. Ha ennek meg tudsz felelni, felénk már lehetnél is hittantanár :) Én viszont mégis a gimnázium és főiskola elvégzését javaslom, mert törvnyszerű, hogy a komment elejében leírt igazgató pap lebukik a sikkasztással, és kénytelen többéves 'tanulmányútra' elvonulni Angliában, és vele bukik a hittantanári állásod végzettség hiányában. És mielőtt valaki írja, nem sározom az egyházat, hanem egy városunkban tényleg megtörtént esetet írtam le...
2013. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Theológiára járok, a hittanár szak is mesterszakos diploma!!! Baromi nehéz.
2013. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A tanári szakokat mostantól osztatlanban indítják. A hittanári szakot kell keresned, bár ez még többször megváltozhat, mire érettségizel.
2013. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

SZÓVAL AKKOR MOST AZ A LEG FŐBB DOLGOM HOGY 1 JÓ KATOLIKUS KÖZÉP ISKOLÁT KERESSEK ??

KÖSZI A VÁLASZOKAT

2013. jún. 2. 15:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, a legfőbb dolgod most az, hogy megtanuljál helyesen írni MAGYARUL és ne írjál csupa nagybetűkkel mert kiabálásnak számít..
2013. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nekem mindig be van kapcsolva a caps look, ám ha zavar.
2013. jún. 4. 23:01
 8/16 A kérdező kommentje:
a másik az pedig hogy gyorsan írok.
2013. jún. 4. 23:02
 9/16 A kérdező kommentje:
és kb 2 évig voltam telefonon és azzal írtunk és odt sokkal másabb volt az írás mer akár a felső vesszős betűket ugye kétszer kelledt, meg nyomni a hoz hogy úgy írjon,mert az első volt a síma a, mondjuk kétszer kelledt meg nyomni hogy á legyen.
2013. jún. 4. 23:05
 10/16 anonim válasza:
menj papképzőbe.Nálunk a városban a pap tartja a hittanórát
2013. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!