Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen az árja faj? Mik a...

Milyen az árja faj? Mik a külső jegyei?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, és mindig azt hangoztatja, hogy ő olyan mint egy árja, mert az arcán megvannak azok a bizonyos 'arányok'.

Multkor egy koponyát néztünk, és akkor is felhozta azt a feltevést, hogy a koponya gazdája biztosan árja, mert az arcon fellelhetők azok a bizonyos 'arányok'.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. 17/f


2014. jan. 15. 22:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Miről ismerhető fel egy árja?
2014. jan. 15. 22:12
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

A közkeletű és modern értelmezések szerint az az árja (fiziológiai jellegű), aki

-fehér bőrű

-nordikus vonásokkal rendelkező

-kék vagy kékbe hajló szemszínű.


Szerintem ez a "nordikus árja" típus leginkább egyes mai oroszoknál látható.


A németek "árjaságától" én nem vagyok túlságosan elragadtatva,

mert ott szerintem bizonyos adottságok / képességek hiányoznak (=a németeknél).

Pl. Túl sok bennük a mechanikus elem, hajlamosak a gépiességre. (="kézműves-fajtára" valló vonások ... tehát nem a magas rassz jelei ezek, inkább az alsóbb kasztokra vallanak).


A német az egy "fej nélküli nemzet" (véleményem szerint =a legmagasabbrendű integráló elvnek már nagyon-nagyon régóta híján vannak).


Hitler is egy "tipikus kisember" volt, nem pedig egy magasrendű (=istenhez hasonló > "Indra-jellegeket felmutató vezér).


A legárjább rassz véleményem szerint az "ős-zsidó" ... nem feltétlenül ez volt a nevük...

...de valamikor rég a legmagasabb eszményeket és a legnagyobb belső erőt ők hordozták...

...viszont ők azok, akik elbuktak (=teljesen összekeveredtek a természetbe kötött emberfajtákkal - ez volt a Biblia által említett bűn.)

2014. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

2-es!

Gratulálok!


Íme egy full rasszista, aki szerint a zsidó a legnemesebb faj, a többi "genetikai selejt", mint ahogy Kertész Ákos genetikusotok írta?


Nem szégyenled magad?

2014. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az ős-zsidókról beszéltem... a mai zsidóknál már elég sok a genetikai probléma... szerintem nem sok közük van az ős-zsidókhoz.
2014. ápr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!