Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Puszér Róbert szellemileg...

Puszér Róbert szellemileg sérült vagy meg nem értett médiafilozófiai zsenit?

Figyelt kérdés
Egy kis ízelítő: https://www.youtube.com/watch?v=nO22MnPug10
2014. dec. 20. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy két éve felrakott videó.Azóta megértett zseni lett:D
2014. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Puzsér egy nagyon fejlett ízlésű, jó általános műveltséggel és nagy önismerettel rendelkező ember, aki ugyanakkor nagyon sok olyan dologról is meggyőzően tud beszélni, amiről lövése sincs. Mond nagyon jó dolgokat és mond nagyon jól hangzó és nagyon meggyőzően hangzó hülyeségeket, főleg, ha a természettudományokról, társadalomtudományokról van szó. Ő az az ember, aki úgy próbálja megérteni a világot, hogy nem ássa bele magát eléggé a részletekbe, márpedig egy szakembert az jellemez, hogy valamit nagyon mélyen ismer. Neki egy széles, de felszínes műveltsége van. Ugyanakkor nagyon képben van a politikával, belelát olyan dolgokba, amikbe egy átlagember nem. Nagyon jól ismeri a filmeket, kortárs zenét. Én nagyon becsülöm azért, hogy szilárd elvei vannak, amik mellett kiáll, és nem adja magát el soha senkinek, és nem fél nyilvánosság előtt az emberek szemébe mondani, amit róluk gondol. Ugyanakkor pontosan ezért egy kevéssé simulékony, mereven viselkedő valaki, aki sok mindent nem ért meg, mert végletekben gondolkodik. Én összességében bírom Puzsért, de senkinek nem kívánom, hogy egy téves meggyőződéséről vitázzon vele. De Puzsér, mint médiaszereplő és médiakritikus, szerintem egy nagyon hasznos és hiánypótló jelenség. Nagyon szükség volt már valakire, aki kimondja, hogy ezek a "celebek" nyilvánosan semmihez nem értő senkik, meg hogy megmondja a véleményét egy-két médiaszereplőről, pl. Sebestyén Balázsról.
2014. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2


Én is ezt vélem Puzsérról.

2014. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyetértek, de ezt kevésbé vehemensebb és kevesebb káromkodással is előadhatná. és akkor kedvelném.
2014. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*vehemensebben
2014. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!