Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Közvéleménykutatás? Ismeritek?

Közvéleménykutatás? Ismeritek?

Figyelt kérdés

Nem ócsárolást kérek, csak az első gondolatok érdekel.

Mi jut eszetekbe arról, milyen kép él bennetek, ha azt halljátok"sátánista".

illetve ha "laveyista"? -ha nem ismeritek, ne keressetek rá, legyetek őszinték. :) köszi :)



2015. febr. 8. 12:47
 1/10 hollófernyiges ***** válasza:
Sátánistáról egy feketébe öltözött, emós hajó, pentagramma-nyakláncú lázadó kamasz, laveyistáról meg ugyanez csak negyvenévesen, kopaszon, kissé elhízva és kecskeszakállal.
2015. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leginkább az jut eszembe elsőre, hogy van jobb dolgom is, minthogy ezekkel foglalkozzam.
2015. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is legyetek szívesek :)
2015. febr. 8. 12:58
 4/10 anonim ***** válasza:

A sátánistáról valami piromániás idióta, aki előszeretettel gyújt fel templomokat és macskákat.


A laveyistáról, mivel gőzöm nincs mi az – Google-izni meg csalás –, pedig egy lavórban ülő kisbaba. Legalábbis a hangzása alapján.


Újkor és egy határozott „NEM!” (mondjuk ezt nem tudom, miért kellett ideírni…)

2015. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell rákeresnem, mert már hallottam róla.

Mi jut eszembe?

Komolytalanság, hülyeség.


Számomra minden vallás, filozófiai irányzatok, ezós hitek és tanok, egy nagy bullshit.

[link]

2015. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Nő.
2015. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2015. febr. 8. 17:51
 8/10 anonim válasza:

Kicsit már régi a kérdés de azért leírom

Sátánista: Egyrészt a LaVey-i világnézetet követők, másrészt a spirituális sátánisták akiket én a mérsékelten veszélyes vallások közé sorolok(nincs nagy befolyás, tudtommal központi belyegyzett egyház sem, viszont hívei radikális nézeteket vallanak, amire ez még ráerősít

LaVeyista(ebben elfogult vagyok szóval a vélemény szubjektív): Olyan személy aki felismeri az ember testi létét, és tesz a vágyi kielégítéséért, épeszű határokon bellül, ha ellene tesznek nem ,,odafordítja a másik orcáját" hanem kiáll az igazáért, adott esetben bosszút áll.

Körülbelül Ennyi lett volna

Üdv: Danthe

2015. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos. Amit Levike írt, az aligha fedi a sátánizmust. Ha már azt nézzük, hogy az EREDETI/IGAZI sátánizmussal (ami már a kereszténység előtt jelen volt) melyik érintkezik inkább, akkor a spirituális.


A spirituális sátánisták megszemélyesítik a Sátánt, természetfeletti lényként imádják, és nagyjából úgy kezelik mint a keresztények istent. Tanításokat várnak tőle, stb.


A Lavey-módszerben meg volt mindenféle sátánizmushoz egyáltalán, okkultizmushoz is csak alig köthető szertartás szerűség, meg ilyen hülyeségek.

2015. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Olgika válasza:
Tisztelettel annyiban nem ócsárolás, hogy áldozat vagyok! Addig működik bárkinek a kínzás, más kihasználása, átkozása míg nem Ő az áldozat, meg szerintem normális, intelligens, igényes bele se megy abba, hogy sátánista legyen, nem mondom, hogy a sátánista nem intelligens, de azért annyira sajnos nem. Inkább a szépet, a jót nem az undorító rosszat járja a normális ember, csak az sült ki, csak az jött le számomra, hogy a sátánisták egy rossz latrok, személyes tapasztalat alapján! Ne bűnözzenek, térjenek meg! Fel kívánom hívni a figyelmet a szervezett zaklatásra, Jogi Fórumon szervezett zaklatás témában hozzászóltam, WebOrvoson kérdeztem ennek kapcsán. Nekem sátánizmusról a pofátlanság, kihasználás, bűnözés, latorság, emberkínzás, szörnyű kínzás, öngyilkosságba hajszolás, gyilkosság, likvidáció, ne próbáld meg soha az öngyilkosságot jut eszembe. Ne légy lator, ne légy sátánista, térj meg! Eszembe jut egykori általános iskolai osztálytársam aki sátánizmusról beszélt nekem, és kár hogy nagyon jólelkű, lelkiismeretes vagyok és nem küldtem el a jó büdös fenébe. Lator vagy térj meg! kellett volna mondjam. Sajnáltam, hogy szegény, szeretethiányos, nem értettem, valahogy nem jutott el hozzám mit mondott pontosan. Kik küzdenek sátánizmus, szervezett zaklatás ellen? és Konkrétan miért nem állnak le a szervezett zaklatással? kérdések alatt is írtam személyes tapasztalataimról, arról, hogy osztálytársam beszélt sátánizmusról. Nagyon fáradt, kikészült vagyok. Az jött le nekem szimplán kihasználó latrok, az ország heréi, züllnek, feldolgozhatatlan sérelmeket, nagyon komoly kárt okoznak! Megbántani senkit sem kívánok, sajnálat, bocsánat. Tisztelettel hatodik éve szenvedek: reménykedek, hogy senki nem óhajt sem elkövető sem áldozat lenni. Tisztelettel köszönöm megtisztelő figyelmük! Amúgy az életben én úgy látom azért olyan sok járható, jó út, meder nincs, a sátánista hülyeség, semmi, nem különb tevékenység helyett talán fel kéne fogni az életünk korlátos, medrünk korlátos, nem szárnyalni fog a sátánista szerintem hanem latorságával együtt csak megöregszik és sok időt, energiát pazarolt a hülyeségre, jobb addig tanulni, dolgozni, építeni, gyarapodni! Tatiosz írja a szenvedésről várja az ember hogy elmúljon, a szenvedőkről se gondolom most már, hogy sátánisták, a sátánisták inkább éretlen, felkészületlen, tájékozatlan, ismerethiányosak - bocsánat csak van bennük ilyenség is, jobb lenne azt tennék, amely az előttük kitaposott helyes mederben tehető, nézd kérlek szépen a pozitív emberi példákat, Őrájuk ne a sátánistákra tekints! Személyes tapasztalatomból nem azt tudom látni, hogy a sátánisták különbek, vagy a sátánizmus különb, viszont rosszat tesznek, latorkodnak. Ember-kínoznak egy szerencsétlen szenvedő vagyok, normális nem hallgatja, nézegeti egy kínzott tüneteit, meg nem kínoz, alpári a kínzás, a sátánizmus, undorító, pont hogy nem kifinomult, intelligens, szép. Csak a szépre, jóra vágynak kérem szépen: tanulni, dolgozni kell. Ne pazarolja hülyeségre, sélaságra, undorra az életet! Mondom annyi meder nincs: a jó utat járja! Kínzás helyett tán csak tényleg jobb lett volna tv-t néznek, rádiót hallgatnak, könyvet vesznek a kezükbe, más nem bírja úgy hajt, hangzik itt a kérdés sátánizmus! normálisnak ideje sincs rá, én is azért írok itt mert hatodik éve kínoznak! Sok boldogságot szívemből, köszönöm figyelmük! Elég a latorságból! Tisztelettel térjenek meg!
2015. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!