Hol találok szakirodalmi definíciót a következő kompetenciákra?

Figyelt kérdés

Együttműködési készség (csapatban való munkavégzés képessége)

Kapcsolatteremtési képesség

Kockázatvállalási képesség

Pontosság, precizitás

Szervezési képesség


Elvileg HR-es szakirodalomból kellene, de a pszichológiai vagy szociálpszichológiai is jó lenne.



2015. febr. 17. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de szakirodalmi definíciókat a szakirodalomban találsz...
2015. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Micsoda meglepetés... Nem bántottál meg vele, csak éppen választ nem adtál a kérdésemre.
2015. febr. 17. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Pedig ennél pontosabb választ nehéz adni. HR-ről lévén szó, emberi tulajdonságokról beszélünk (mert van ilyen az állatoknál is), tehát szakirányú pszichológiakönyv kell, vagy speciális HR tankönyv (többféle, mert ezek az oktatás eltérő tárgyainál is előjöhetnek).
2015. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez remek. És melyek azok a szakirányú pszichológiai témájú könyvek, melyek ezeket a fogalmakat tárgyalják? A kérdés erre vonatkozott, bár úgy látom, hogy az értelmezésével problémák vannak.
2015. febr. 17. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis milyen célból kell ez neked? Nem tudom elképzelni, hogy lehet szükséged ilyen információkra úgy, hogy egyedül nem tudsz szakirodalmat keresni.
2015. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Főiskolai feladat, az eddig átnézett szakirodalomban nincs benne, és elég sokat átnéztem már. Egyébként mi célból kérdezed meg, hogy nekem miért van szükségem erre az információra? Nem mindegy neked? Tudsz válaszolni vagy sem? Senki nem kért meg arra, hogy a kérdést minősítsd!
2015. febr. 17. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!