Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A platánfa alatt melyik ókori...

A platánfa alatt melyik ókori személy írogatott?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem, ki is ő valójában. Az elmúlt 23 órában ezt kerestem, s nem találok semmit!

Ha valaki tudja, kérem ossza meg velem, s azt is, hgy hol található meg az információ, esetleg linkeljen nekem, vagy ha tud hivatkozzon könyvre! (Már nagyon szeretnék aludni!) Vagy ha bármi halvány elképzelés is akadna, annak is örülnék!

Nagyon szépen köszönöm!


2007. nov. 3. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Én csak olyat hallottam, hogy a "hársfák alatt"... Unter den Linden, ez pedig Walter von der Vogelweide. (lovagkor)
2007. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A gyerekem dolgozatában olvastam, hogy Hippokratész a platánfa lombjai alatt tanította az orvoslást, Kos szigetén. Bocsi, ha már nem segített. Üdv.
2008. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Horatiusra emlékszem
2009. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!