Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hitler tényleg azt mondta...

Hitler tényleg azt mondta hogy ha megnyerjük a háborút akkor a Magyaroknak menniük kell ázsiába?

Figyelt kérdés
nem rég hallottam
2008. szept. 18. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Hitler semmi ilyesmit nem mondott. Ő beállt egy régóta létező ideológia zászlaja alá, és megvolt hozzá a képessége, hogy meggyőzzön ennek helyességéről milliókat is.

Lehet, hogy nagyon népszerűtlen lesz a válaszom (ez esetben ne habozzatok a lefelé mutató piros ujjacskára kattintani :P), de a program, amit soha nem dolgoztak ki részletesen, csak nagy vonalakban, arról szólt, hogy van háromféle "faj": az uralkodók, a szolgák és a kiirtani valók.

Az első csoportba tartoztak elsősorban a németek, másodsorban az ún. "tiszta árják", azaz a skandinávok. A második csoportba tartoztak a fehér bőrű, de nem germán népek, pl. a magyarok. A harmadik csoportot alkották a zsidók, arabok, feketék, ázsiaiak, indiánok.

A terv úgy nézett ki, hogy egész Európát (ha itt végeztek, a a világ többi részét is) kiürítik a harmadrendű "fajoktól", és az egyes országokban ilyen módon megüresedett helyeket árjákkal töltik fel, akik uralkodnak majd a helyi (másodrendű) lakosság felett. A magyarok ilyen módon maradhattak volna itt (egy darabig), és szolgálhatták volna az árjákat. Aztán, ha az árják már elég sokan vannak, szépen eltakarították volna a másodrendű fajok képviselőit is. Nagyon szép elképzelés, csak gratulálni tudok Herr Schicklgrubernek... Kár, hogy az illető úriember soha nem nézett tükörbe. :P

2008. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Off

tudom nem szabad.


az én férjem német tipikus szöke kékszemü, az összes nagyszülö pont ilyen világos börü volt.

nekem az egész családom tipikus magyar, magyar nevekkel. az én gyerekeim (egyik szöke , másik barna) hova tartoztak volna ebben a besorolásban?


de azt hozzá tenném, hogy a mostani Németeket már annyira átprogramozták az amerikaiak, franciák, angolok és oroszok a háború óta, hogy nagyon nagyon befogadó nép. és igen szégyenlik amit tettek. bármilyen nemzetiséget elfogadnak, és bármelyik szomszéd örömmel segít, soha egy pici lenézést sem éreztem bennük. (2 évet életem amúgy amerikában és angliában is és ott idegennek éreztem magam)

én ezt hábórú utánni átprogramozásnak gondolom.

2008. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
61%
Igen ,tényleg ezt mondta.
2008. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Mintha Sztálin is mondott volna ilyet hogy aszongya a "Magyarkérdés vagonkérdés"...

Én ezt úgy módosítanám h "Komcsikérdés vagonkérdés" ;)

2008. dec. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
73%
Valójában nem hiszem, hogy erről elnne szó! olvastam a Mein Kampf-ot és Hitler azt mondta benne, hogy a magyarok is árják de csak azok akiknek a dédszülőkig visszamenőleg nincs ún. "írtani való" a családjukban!
2009. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!