Normális hogy 18 évesen érdekel a politika, közélet, irodalom stb?

Figyelt kérdés
Sok minden érdekel a történelem a politika, közélet, bölcsész egyetemre nem készülök mert ahogy hallottam nem sok munkalehetőség van bölcsész diplomával a polcpakoláson kivül. A FAM és Puzsér műsorait szeretem hallgatni, a Szabadfogást nézem gyakran olvasok internetes hiroldalakat és az Euronewst is mindennap hallgatom. Olvasok magyar és külföldi iróktól könyveket, Tronok harcát nézek..

2017. jan. 27. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ön ............ normális.

Az furcsa, hogy kiírsz egy ilyen kérdést.

2017. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Most ezzel magadat akarod piedesztálra emelni? Mindenkit más érdekel, senki sem tartja különösnek.

Én szabadidőmben szívesen szerkesztgetek dolgozatokat, megírom, kijavítom. bumm.

2017. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Normális, csak sok hasznod nem lesz ezekből.

Míg ha például a barkácsolás, az autószerelés vagy a főzés érdekelne, abból egyértelműbb hasznod származna.

Persze, ha téged a szócséplés tesz boldoggá, hát hajrá.

Egyébként is, miért fontos, hogy mások mit gondolnak az érdeklődési körödről?

2017. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 EagleHUN ***** válasza:

"Normális, csak sok hasznod nem lesz ezekből."

Szerintem is normális dolog!

És viszont lesz haszna belőle!

Megtanulja megérti hogy működik a világ, mi a jó vagy rossz (bár ezt 18 évesen már tudnia kell!) de csiszolódhat még.


"

Míg ha például a barkácsolás, az autószerelés vagy a főzés érdekelne, abból egyértelműbb hasznod származna.

"

Természetesen ezek is hasznosak. Már 10-12 évesen rengeteg mindent csináltam én is barkácsoltam is, házi munkát végeztem stb...

Aztán vacsora közben megnéztem a híradót és a Politikai hírek érdekeltek a legjobban. Még a szüleimre is rászóltam ha elkapcsolták!


"

Persze, ha téged a szócséplés tesz boldoggá, hát hajrá.

"

Ez nem csak "szócséplés", emberismeret, stratégia, taktika meg amit az elején is írtam stb...


"

Egyébként is, miért fontos, hogy mások mit gondolnak az érdeklődési körödről?

"

Mindenkinek jót tesz az egójának ha megerősítik hogy az amit csinál nem butaság, nem időpazarlás.


Ne aggódj kérdező 3-as nem tudja hogy Magyarország 10 millió politikus hazája...

2017. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De még mennyire,hogy normális!Ez a széleskörű érdeklődés persze,hogy normális,életkortól függetlenül.Ha valakit hatévesen érdekel mindez,az is normális,bármilyen szokatlan is.Engem is foglalkoztat egy csomó minden.A politika kevésbé,de a humán tudományok annál inkább.
2017. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!