Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mit tehet az a munkavállaló...

Mit tehet az a munkavállaló akivel a főnöke rendszeresen megalázó módon viselkedik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keres másik munahelyet.
2010. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én voltam már hasonlóan.Másik munkahely a legésszerűbb,csak ugye ez nem olyan egyszerű.Igazából nem is tudom.
2010. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ez egy sűrűn előforduló jelenség.Főleg magyarországon.Nagyon sok munkahelyen láttam már.
2010. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

ha a főnöködnek is van főnöke, és tudsz is vele beszélni, mond meg neki hogy a beosztottja, aki a te főnököd, folyamatosan megaláz téged, és jó lenne ha tenne valamit ez ügyben


ha szerencséd van akkor beszélnek a fejével vagy áthelyezik vagy akármi, ha nincs szerencséd akkor vagy tovább b@sztatnak, akár jobban mint eddig, mert szólni mertél, vagy esetleg elküldenek


jól gondold meg

2010. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem a professzorom 17 évig alázott meg.


Meg kell próbálni elviselhető mértékre leszoritani, de azon belül bizony türni kell!

2010. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
88%
Nem tudom , hogy vagytok vele de én NEM hagynám , hogy megalázzon.Soha nem aláztak meg!Szerintem vannak olyanok akikkel ezt megmerik csinálni és vannak olyanok akikkel nem.Ha velem vki megtenné, tudom nehéz a mai világban munkát találni, de én akár az egész cég előtt mondjuk egy meetingen adnám neki vissza.Persze nem is várnám meg míg ő elbocsájt, hanem mondanám neki szólj anyádnak, hogy holnaptól neki kell jönni a seggedet nyalni mert én soha nem csinálnám. Az hogy az alkalmazottja vagyok nem azt jelenti hogy a csicskása is!Az a baj, hogy az emberek félnek mert a munkáltatók kihasználják a kialakult helyzetet.Mondom ezt úgy hogy nekem saját vállalkozásom van emberekkel, és mellette van egy másodállásom ahol alkalmazott vagyok.
2010. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szájba kell baszni egy péklapáttal
2010. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Ha te nem adtál okot, hogy igy bánjon veled ted szová neki én is ezt tettem és mond el neki semmivel nem külömb ember mint te.

És ha nem tetszik vázold fel neki, hogy akár (feljelentheted)közös megegyezésel távozol és úgy , hogy kiválló ajánló levelet ad neked , ha nagyon fontos vagy neki és kell a munka erőd nem fog többet szekálni.Ha mégis lépj tovább ne hagy, hogy bárki is megalázzon mert ezek után nem fog mást tenni veled.Nekem bejött rájött nem törhet meg mert magasab a poziciója de a tudása nem több.

2010. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát, ha nagyon b*sztatnak, sz*rd le az egészet. Használj ki minden lehetőséget, hogy csak a minimumot teljesítsd. 2 óránként kötelező 10 perc cigiszünet, fél óra kajaszünet teljes kihasználása. Ha látják, hogy sz*r a munkamorál, akkor vagy változtat a hozzáállásán, vagy kib*sz. Egy ironikusan bevetett "Jawohl, mein Führer" is talán ráeszmélheti arra, hogy a beosztottja vagy, nem csicskása.

A főnök főnökével beszélni amúgy SOHA nem kifizetődő, csak akkor ha pótolhatatlan munkaerő vagy, és a közvetlen főnököd (a köcsög) alatt rezeg a léc. Voltam már hasonló helyzetben, és nagyon megjártam.


Továbbá ajánlanám az alábbi 3 terméket megvételezni, hogy finoman tudasd vele a véleményed:

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd! Először szólj neki négyszemközt, hogy ezt Te nem tolerálod. Ha bármilyen bántódásod esne, munkaügyi döntőbírósághoz (ma már másképp hívják, de ma is létezik) fordulhatsz jogorvoslatért. Ha hagyod, másokkal is rosszat teszel. Mert ha a tetű látja, hogy bármit megtehet, meg fogja tenni, és nemcsak Veled. Vannak hasonló esetekre specializálódott jogászok, ezeket az interneten is elérheted. Linket sajnos nem tudok, de ha beírod a keresőbe, hogy +jogász +munkaügy, biztosan fogsz rá kapni utalásokat.
2010. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!