Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik idojaras elorejelzo...

Melyik idojaras elorejelzo oldal jobb a koponyeg vagy az idokep? Es mert?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 11:07
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a MET.
2010. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én általában a köpönyeget használom, ha az a kérdés, hogy pár napra előre mi lesz a helyzet. ha arra vagyok kiváncsi, hogy lesz-e vihar pár órán belül konkrétan ott, ahol vagyok, akkor időkép, mert nekik saját radaruk van pest környékén saját előrejelző programmal.


a met-et én nem szeretem, mert lassú, a konkrét informásiókat csak sorozatos kattingatás után lehet elérni és eddig még sosem jött be (már amikor néztem) a pár napos előrejelzésük.

2010. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én a köpönyegben jobban bízok, de max egy hétre előre tudja kb. 80-90 %-os biztonsággal.

Az időképben én is csak a radart szeretem. Az egy hónapos előrejelzést én a helyükben nem erőltetném. Ezt meg is írtam az üzenőfalon, mire kitiltottak.

Amit legjobban szeretek és bízok benne, az az eumet.

2010. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
en most 30naposat nezegttem hogy augusztus elsohete milyen lesz mert akkor megyek balcsira de eleg rossz idot mutata
2010. júl. 15. 12:53
 5/5 anonim válasza:

www.windguru.cz

Be lehet állítani kontinens/ország/régió szerint és órára pontosan megmondja a várható időjárást. Kicsit bonyolult rajta kiigazodni, de aránylag pontos jelzést ad.

2010. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!